Długość męskości, a szerokość geograficzna. Zaprojektowali mapę...

| Aktualizacja:
X

Wszelkie rozważania na temat rozmiarów penisa zawsze wzbudzają spore emocje. Co jakiś czas ze świata nauki dobiegają informacje dotyczące norm długości, jednak teraz badacze poszli o krok dalej i stworzyli mapę długości penisów.

Liderami w zestawieniu okazali się Węgrzy. Portal we-dwoje.pl tak dobrego wyniku Węgrów doszukuje się w ich ognistej diecie... Pewnie co niektórzy zazdrośnicy przerzucą się teraz na bardziej pikantne dania. W końcu ostre przyprawy zwiększają ukrwienie, a przez to być może także rozmiar członka…

 
>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>
 

Drugie miejsce zajęli Francuzi i to raczej nikogo nie dziwi. Wiadomo, że Francja to imigranci, a to właśnie oni wywołują u innych kompleks afroamerykańskiego penisa. O ile dla Węgrów i Francuzów można znaleźć jakieś wytłumaczenie, to w przypadku Czechów, którzy zajęli w rankingu miejsce trzecie, nie będzie to takie proste. Brak ciemnoskórych imigrantów, kuchnia zdecydowanie nieostra… Może to zasługa piwa?

Niestety sposób przeprowadzenia badań nie jest znany, więc wiarygodność wyników pozostaje tajemnicą. Nie wiadomo przecież jak bardzo respondenci zaokrąglali (w górę) podawane przez siebie wymiary. Mimo wszystko mapa zainteresuje każdego, tym bardziej, że Polacy nie mają się czego wstydzić. Pamiętajmy jednak, że to nie rozmiar ma znaczenie.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: we-dwoje.pl
  • ~mierniczy
   2012-01-17 13:35
   Oparto sie w duzej mierze na POMIARACH WLASNYCH osob badanych, jest wiec szansa, ze zbadano poziom prawdfomownosci mezczyzn w poszcegolnych krajach. Wegry i Francja - najwiecej klamczuszkow :)
  • ~dziemba
   2012-01-17 13:33
   Medialne sensacyjki. Tak naprawdę to trudno o obiektywne i rzetelne badania w tym względzie. Francuskie koguty stroszą piórka jak to koguty (lol)
  • ~Seks-man
   2012-01-17 13:26
   Wazniejszy jest obwod i to sie liczy,plus technika i dlugodystansowsc.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.