Liderami w zestawieniu okazali się Węgrzy. Portal we-dwoje.pl tak dobrego wyniku Węgrów doszukuje się w ich ognistej diecie... Pewnie co niektórzy zazdrośnicy przerzucą się teraz na bardziej pikantne dania. W końcu ostre przyprawy zwiększają ukrwienie, a przez to być może także rozmiar członka…

 
>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>
 

Drugie miejsce zajęli Francuzi i to raczej nikogo nie dziwi. Wiadomo, że Francja to imigranci, a to właśnie oni wywołują u innych kompleks afroamerykańskiego penisa. O ile dla Węgrów i Francuzów można znaleźć jakieś wytłumaczenie, to w przypadku Czechów, którzy zajęli w rankingu miejsce trzecie, nie będzie to takie proste. Brak ciemnoskórych imigrantów, kuchnia zdecydowanie nieostra… Może to zasługa piwa?

Niestety sposób przeprowadzenia badań nie jest znany, więc wiarygodność wyników pozostaje tajemnicą. Nie wiadomo przecież jak bardzo respondenci zaokrąglali (w górę) podawane przez siebie wymiary. Mimo wszystko mapa zainteresuje każdego, tym bardziej, że Polacy nie mają się czego wstydzić. Pamiętajmy jednak, że to nie rozmiar ma znaczenie.