Anna Mucha zamieściła nagie zdjęcie. "Taka jestem roztargniona... miał być dzień bez stanika czy bez majtek?"

| Aktualizacja:

Anna Mucha zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Zamieściła w sieci zdjęcie, które opatrzyła dowcipnym podpisem. Aktorka prezentuje swą figurę w pełnej krasie.

wróć do artykułu
  • ~ andrzej
    (2017-07-11 19:45)
    ma kobieta co pokazać to pokazała. Ładna i zgrabna. A ci co opisują to po prostu zazdroszczą jej.
  • ~zeno
    (2017-07-11 08:51)
    Lepiej niech sie ubierze bo obciach
  • ~Czerstwy
    (2017-07-01 09:57)
    To mialabyc reklama... A to dźwignią wiecie czego ;-)
  • ~J-23 znowu nadaje
    (2017-06-17 09:10)
    przekwitła orchidea robi co morze aby jeszcze zaistnieć ale czas robi swoje
  • ~Fan
    (2017-06-08 23:12)
    Gdyby Pani Anna chodziła na pochody nagusieńka , też bym się przekabacił i chodził wraz z nią i to bardzo bliziutko ...Aż mi wstyd ale tak to już jest ...
  • ~Gall anonim
    (2017-06-08 22:57)
    Piękna i odważna kobieta.
  • ~NIESIOŁowski
    (2017-06-07 16:17)
    Nieważne czy to mucha z sejmu, czy mucha ,,celebrytka" - obie gołe muchy to owady z małym móżdżkiem , fruwające ,, w obłokach" !
  • ~Wiktor
    (2017-06-07 07:35)
    Widać pasek biały na tyłku więc wstydzi się i jednocześnie podnieca czy co ? że na jednolicie i równo **** nie opala na brąz.Niech jedzie do Łeby na plaże naturystów i sobie spaceruje na golasa a tu kogo to . To narcyzm co prezentuje tu Mucha.
  • ~waldek
    (2017-06-07 05:38)
    Świetnie wygląda na złość tym zdurniałym komentatorom
  • ~obcy
    (2017-06-07 00:41)
    super ****
  • ~Fan
    (2017-06-06 22:34)
    Wbrew rozsądkowi, jestem fanem Pani Ani, jednak jestem też taki roztargniony i już sam nie wiem,czy chciał bym z tyłu , czy z przodu a może nawet obustronnie,chyba obustronnie...
  • ~Bader
    (2017-06-06 21:18)
    Dzień w dzień oglądamy paskudztwo któremu wydaje się że ma prawo paskudzić wszystkie kanały informacyjne. Przypuszczam że z roztargnienia. Roztargnienie Pani Ani Muchy przeciwnie, jest ozdobą życia. Myl się kobieto i roztargniaj.
  • ~stasia
    (2017-06-06 19:40)
    a dupsko rośnie
  • ~grzeg
    (2017-06-06 16:27)
    Groteskowe postępowanie. Trudno pojąć.
  • ~Janek z Polski.
    (2017-06-06 13:08)
    Nie złoście się, pokazuje co ma najlepszego. Uczciwie trzeba powiedzieć że ta część jej osoby jest w dobrym gatunku, w przeciwieństwie do innych cech.
  • ~Psycholog
    (2017-06-06 11:10)
    Może czeka na analne zbliżenie ?
  • ~Czyścioch
    (2017-06-06 08:43)
    Pani Ania ma rację ! Trzeba wietrzyć ciało po tym orgaźmie , majtki i staniczek również powinny być wietrzone , bo jest ciepło i bielizna przepocona bywa .
  • ~eedek
    (2017-06-06 00:18)
    W filmie Miś (notabene dość prosta ale inteligentna satyra i komedia) jest taka scena: głupia aktorka otwiera drzwi w rozpiętym szlafroku dublerowi Misia, Paluchowi i mówi "taka dzisiaj roztargniona jestem....". Wystarczyło aby zrozumieć tę scenę. Pani Mucha musiała dodać do tego dylemat: stanik czy majtki? Gdyby Bareja żył to pani Mucha miałaby szansę zrobić karierę i u samego mistrza - grając tę scenę.
  • ~stare babska do różańca
    (2017-06-05 23:15)
    Tobie to już ani gacie na łbie, ani te pół metra tapety nie pomoże.Stare babska do kościoła, zdrowaśki klapać!! Jest pełno młodych, pięknych i zdolnych dziewczyn, takie chcemy w telewizji oglądać!!
  • ~wim
    (2017-06-05 22:31)
    Nic ciekawego i ekscytującego. Lepiej by było dla niej niczego więcej niż buzi nie pokazywać.

Może zainteresować Cię też: