Justyna Żyła nago w Playboyu. Żona polskiego skoczka: Chcę, żeby zobaczył, co stracił...

| Aktualizacja:

Szuka siebie na nowo. I robi to odważnie, czego dowodem nasza sesja - pisze Playboy na swojej stronie internetowej. Justyna Żyła, żona skoczka Piotra Żyły, postanowiła zrzucić ciuszki i stanąć do odważnej sesji w znanym magazynie dla panów.

wróć do artykułu
  • ~czesiek
    (2018-05-26 01:54)
    Trudna aytuacja , po zdjeciach ocenia się wygląd , Jest dużo czynników co ma wpływ na życie w rodzinie i nie wtrącać się w dorosłe osoby . do konca sporu daleka droga i nalży bez emocji i porad " dobrych znajomych " oczekiwać szcześliwego powrotu do normazności . życzę całej czwórce szczęśca .
  • ~t.runo
    (2018-05-15 16:51)
    Żałośnie wygląda na tych zdjęciach, szczególnie na okładce. A Piotrek Żyła nie musi nic żałować, znajdzie sobie lepszą. Stać go.
  • ~boss
    (2018-05-15 14:34)
    Pierw trzeba zapukac do sypialni szefa Playboya a pozniej cie wystawia jako nastepna zaliczona.
  • ~fortuna
    (2018-05-14 22:46)
    Widac ze ma cos z garem.
  • ~Radomskower
    (2018-05-14 10:17)
    Skoczek Zyla to prosty czlowiek bez wewnetrznej kultury. Troche slawy i juz zone zostawil z dziecmi dla jakiegoś latawca. Ot czlowiek bez honoru. Wywalic go z kadry.
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-05-13 13:14)
    lepiej byś poszła do Hustlera i pokazała, z czego skorzystał
  • ~Jędruś
    (2018-05-13 09:49)
    typowe dno, taka szmata za trochę szmat
  • ~Genitaliusz
    (2018-05-13 07:54)
    A ja się pytam gdzie są rodzice tej dziewczyny? Dlaczego jej na to pozwolili?
  • ~napletek w zwisie
    (2018-05-12 23:35)
    Od razu zwinol mi sie w rulonik.
  • ~tanio i dobrze
    (2018-05-12 21:27)
    Przyjdz do mnie... wezme ciebie w moje ramiona i odzieje w worek po ziemniakach.
  • ~AsAs
    (2018-05-12 18:37)
    raczej pokazała mpiotrowi co zyskał.
  • ~Miku
    (2018-05-12 18:34)
    Gdyby nie nazwisko Żyła to pies z kulawą nogą by się nią nie zainteresował. I
  • ~hoho
    (2018-05-12 16:59)
    Powiedzmy tak :Żyła nie umie zdania po polsku sklecić. Taka jest prawda. Trafiła mu sie laską na którą nie zasłuzył. Ale była troche mądrzejsza jak on i teraz próbuje odcinać kupony, także w playboy.
  • ~toms
    (2018-05-12 12:14)
    dla mnie d e b i l
  • ~Bocieq
    (2018-05-12 11:15)
    Oboje są żałośni. On, bo jak napalony nastolatek lata "za sukienkami" a ona, bo wywala swoje życie osobiste i ciało na wierzch tylko po to, by zaistnieć w mediach i mieć "swoje 5 minut sławy". Szkoda ich dzieci...
  • ~Koko
    (2018-05-12 08:06)
    TaK wlasnie w polsce robi sie kariere...ona wogole nie byla znana przed ta jazda a za 2 miesiace glupie polskie media beda nazywac ją celebrytka albo polska gwiazda jak to w wielu przypadkach ma miejsce w polsce.smiech na sali....a zdjecia zenada
  • ~Tess
    (2018-05-12 07:08)
    Jak ktos mial jakies watpliwosci to ma jasnosc w tej historii.
  • ~Misio.,,,.,,.,,.,,,.
    (2018-05-12 00:59)
    Ładna dziewczyna . Wcale nie jest goła, bo zawsze ma coś na sobie.Nagość nie jest grzechem, bo takim nas Pan Bóg stwarza. Zarobiła kasę i ma ładne pamiątkowe zdjęcia .
  • ~Erew
    (2018-05-11 17:59)
    Co za kretynka
  • ~Wojtek bez portek