• najdłuższy na świecie most przez morze
  W pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego w Hongkongu trwają prace budowlane przy konstrukcji najdłuższego na świecie mostu. Koszt całego projektu, zakładającego wybudowanie tunelu o długości 50 km oraz zespołu mostów nie jest znany. Zobacz zdjęcia!
 • Google Maps
  6
  2
  W galeriach niezwykłych zdjęć satelitarnych odnalezionych dzięki Google Maps, królują tajemnicze, symetryczne symbole. Nie brakuje także dotąd nieznanych obiektów wojskowych, czy gigantycznych budowli, jak np. największy na świecie basen w Chile... Zobacz koniecznie!
 • Włamywacz
  Do największej liczby włamań do mieszkań w 2015 roku doszło w województwie dolnośląskim. Pieniądze, zegarki, komputery to tylko niektóre z najpopularniejszych przedmiotów, które stały się łupami polskich włamywaczy. Eksperci z firmy Elephant sprawdzili, co jeszcze w minionym roku cieszyło się szczególnym zainteresowanie złodziei i który region Polski jest najbezpieczniejszy.
 • Słaby mężczyzna trenuje boks
  3
  1
  Jeżeli zostaniesz napadnięty na ulicy, nie wołaj o pomoc, a raczej krzycz „pali się”, bo wtedy jest większa szansa, że ktoś przyjdzie z pomocą. Kobiety do obrony przed napastnikiem mogą wykorzystać np. paznokcie, biżuterię noszoną na palcach, klucze, dezodorant czy parasolkę – mówi instruktor sztuk walki Temistokles Teresiewicz.
 • Grüner See
  2
  Każdego roku, woda z topniejącego w górach śniegu, zalewa okoliczne tereny tworząc raj dla miłośników nurkowania. Niezwykłe zdjęcia z podwodnego parku w Austrii (Tragoess) nakręcił nurek Marc Henauer. Zobacz galerię!
 • Morning Glory
  2
  Pogoda zaskakuje nie tylko skrajnie niebezpiecznymi zjawiskami meteorologicznymi, ale także tymi, od których trudno oderwać oczy. Część z nich prawie nigdy nie występuje na naszej szerokości geograficznej. Zobacz pierwszą odsłonę galerii zdumiewających zjawisk atmosferycznych!
 • Spadochroniarz
  Jakiś czas temu internet zachwycał się wyczynem Travisa Pastrany, wielokrotnego mistrza sportów motocyklowych, który wyskoczył z lecącego samolotu bez spadochronu . Nagranie zaimponowało maniakom skydivingu... Oto kolejny dzielny naśladowca!
 • Subwing
  Subwing to idealny gadżet dla tych, którym tradycyjne nurkowanie z fajką już nie wystarcza. Norweski wynalazca Simon Sivertsen promuje swój nowy produkt. Oto zabawka, która już niebawem podbije egzotyczne kurorty!
 • Base jumping
  Elitarny, w pełni profesjonalny sport, w którym nie ma miejsca nawet na najmniejszy błąd. A jeśli już taki wystąpi nie ma czasu na zastanawianie się co dalej. Właściwie to tego czasu nie ma wcale.
 • Mar Sem Fim
  1
  Statek badawczy Mar Sem Fim zatonął kilka lat temu w wodach Antarktydy. Pozostawiony na głębokości 9 metrów wrak przyciąga dziś pasjonatów nurkowania, którzy są w stanie zaryzykować wiele, by zrobić kilka niezwykłych zdjęć… Zobacz galerię!
 • Polscy windsurferzy
   "W dalekim Omanie nasi zawodnicy będą rywalizować przede wszystkim o kwalifikację imienną do igrzysk w Rio de Janeiro" - zapowiedział przed mistrzostwami świata w windsurfingowej klasie RS:X wiceprezes ds. sportowych Polskiego Związku Żeglarskiego Tomasz Chamera.
 • Piersi
  8
  4
  Irina Romanowskaja, artystka z Petersburga, jest obdarzona nietypowym talentem… Kobieta potrafi namalować portret prezydenta Rosji, wykorzystując farby i własny biust. Malarka ma nadzieję, że jej popularność przełoży się na poprawę życia rosyjskich artystów, jej zdaniem, pozostawionych bez opieki państwa. Zobacz wideo!
 • Anna Streżyńska

  Rzecznik rządu po spotkaniu premier z ministrami: Nie ma absolutnie miejsca na wolne elektrony

 • sejm Warszawa

  Zmiana lidera. PO po raz pierwszy w tej kadencji wyprzedza PiS. NAJNOWSZY SONDAŻ

 • Plakat z parą prezydencką

  Proces Arabskiego. Świadek o wizycie prezydenta Kaczyńskiego w Katyniu: Była państwowa

Zobacz więcej