• Tunel aerodynamiczny
  2
  4
  Polacy coraz odważniej podchodzą do realizacji własnych zainteresowań i oryginalnych form spędzania wolnego czasu. Z roku na rok przybywa pasjonatów sportów ekstremalnych. Wśród niestandardowych aktywności fizycznych dużą popularnością cieszą się również te realizowane w powietrzu. Jedną z nich jest lot w tunelu aerodynamicznym – kusząca alternatywa dla amatorów skoków ze spadochronem.
 • Éric Barone
  1
  Francuz Eric Barone, nazywany Czerwonym Baronem, pobił kolejny rekord w zjeździe rowerem z góry. 54-letni ryzykant osiągnął prędkość 223 km/h sunąc trasą narciarską, ubrany w specjalny, aerodynamiczny kombinezon. Zobacz wideo!
 • Ripsaw EV2
  Bracia Howe, amerykańscy konstruktorzy, postanowili zbudować prototypowy pojazd gąsienicowy, bezkonkurencyjny pod względem rozwijanych prędkości. Ich dzieło nosi nazwę Ripsaw EV2. Zobacz koniecznie!
 • Mistrzowie pilotażu...
  Pasażerowie, którzy przeżyli lądowanie samolotu w trudnych warunkach atmosferycznych wiedzą, z jakimi emocjami wiążą się tego rodzaju "przygody"... Oto 6 sfilmowanych podejść do lądowania, w których nie chcielibyśmy brać udziału. Zobacz koniecznie!
 • Męskie zakłady
  1
  Jeżeli w grę wchodzi męski honor... faceci są w stanie założyć się o każdą stawkę. Oto garść najbardziej absurdalnych zakładów, dla których "twardziele" byli skłonni zaryzykować swoje życie... Zobacz galerię!
 • Rower
  4
  O ile od pewnego czasu zaobserwować można boom na bieganie, to jazda na rowerze cieszy się nieustającym zainteresowaniem od lat . Prototyp współczesnych dwukołowców pojawił się 12 czerwca 1817 za sprawą Niemca Karla Draisa. Asortyment w tym segmencie był kiedyś bardzo ograniczony i nie dawał wielkiego wyboru, dzisiaj w rowerach można przebierać godzinami. Jak zatem optymalnie dopasować go do swoich potrzeb?
 • U-Boat Worx
  Holenderska organizacja Aurora Trust Fundation przygotowała specjalny program dla miłośników nurkowania… Śmiałkowie będą mieli okazję zejść na głębokość 150 metrów pod powierzchnią wody, po to by podziwiać wraki statków sprzed 2 tys. lat.
 • Leszek Czarnecki
  22
  Czym zajmują się polscy milionerzy po pracy? Wysiadają z luksusowych limuzyn, ściągają drogie garnitury i zaczynają... ryzykować życie. Wśród krezusów nie brakuje ryzykantów uzależnionych od dreszczyku emocji i adrenaliny... Zobacz galerię!
 • Mrożące krew zdjęcia
  5
  Awaryjne lądowanie, katapultowanie czy wręcz rozbicie samolotu... Tego typu sytuacje często zdarzają się podczas pokazów lotniczych, ale przytrafiają się także mniej doświadczonym pilotom. Autorzy tych zdjęć nacisnęli spust migawki aparatu we właściwym momencie. Zobacz galerię!
 • Góry zimą
  4
  Zimowe wycieczki po terenach górskich nie należą do najprostszych form aktywności. Problemy może sprawić wiatr, śnieg i lód. Nie wolno także zapominać o zagrożeniu lawinowym. Jak więc przygotować się na taką eskapadę? O czym należy pamiętać i co warto wziąć ze sobą?
 • Michał Kiełbasiński
  1
  16
  Czy człowiek jest w stanie przebyć dystans 700 km biegnąc nieprzerwanie przy temperaturze minus 40 stopni Celsjusza? Przekonamy się o tym już 8 lutego! Pierwszy w historii Polak startuje w najtrudniejszym na świecie ultramaratonie, Yukon Arctic Ultra.
 • Pasjonaci snowboardu
  Wyjazd na narty i deskę to spory wydatek. Opłacenie pobytu w kurorcie zimowym, skipassy, sprzęt, odzież i akcesoria mogą przyprawić o zawrót głowy. Jednak nie wszystko musimy kupować od razu. Agito.pl podpowiada, by zacząć zakupy od tego, co najważniejsze i traktować je jako inwestycja w swoje hobby. Dobry sprzęt posłuży kilka sezonów, dlatego nie warto oszczędzać na jakości.
 • Witold Waszczykowski

  Szef MSZ: Słowa Macrona naruszają standardy europejskie i zasady przyjaźni z Polską

 • Beata Szydło

  NSA oddalił skargę na Beatę Szydło w związku z odmową publikacji wyroku TK z 9 marca 2016 r.

 • Franciszek

  Franciszek do Akcji Katolickiej: Nie bądźcie bardziej papiescy od papieża

Zobacz więcej