• gonitwa byków w Pampelunie
  Podczas drugiej w tym roku, wyjątkowo niebezpiecznej i długiej gonitwy w Pampelunie, na północy Hiszpanii, byki wzięły w piątek na rogi sześć osób - poinformował Czerwony Krzyż. Bieg jest główną atrakcją trwającej fiesty ku czci świętego Fermina.
 • Sweepee Rambo
  3
  W Kalifornii, w miejscowości Petaluma, wybrano najbrzydszego psa świata. Zwycięzcą zawodów został pies Sweepee Rambo.
 • Akrobacje na wysokościach
  Akrobacje na wysokościach są w Rosji niezwykłe popularne. W sieci pojawia się najwięcej filmów właśnie z rosyjskimi miłośnikami adrenaliny. Zobaczcie ekstremalne wyczyny młodych Rosjan!
 • Izabela Zatorska
  W połowie września 53-letnia Izabela Zatorska z Wrocanki (woj. podkarpackie) pobiegnie na najwyższy szczyt Kaukazu Elbrus (5642 m). Czołowa przed laty w kraju maratonka zamierza poprawić rekord świata wśród kobiet, który wynosi 4:22.10.
 • Mateusz Malina
  Podczas XIII Basenowych Mistrzostw Polski we Freedivingu najlepszy polski nurek swobodny przepłynął pod wodą na jednym oddechu 285 m! Tego niesamowitego wyczynu Mateusz Malina dokonał w dyscyplinie dynamika w płetwach (DYN), a miejscem pierwszego rekordu świata ustanowionego w Polsce był najnowocześniejszy kompleks basenowy we wschodniej Polsce – Aqua Lublin.
 • Warsaw Spire
  1
  Ma 49 pięter i 220 metrów wysokości, a jego budowa trwała 3 lata… W Warszawie otwarto oficjalnie najwyższy biurowiec jaki powstał w ostatnich latach w Europie.
 • Siostry Ellie-Jean i Holly-Sue Coffey
  1
  Cieszą się większą popularnością niż niejedna czołowa surferka, choć na swoim koncie nie mają jeszcze żadnych spektakularnych osiągnięć… Siostry Ellie-Jean i Holly-Sue Coffey startują w zawodach surfingowych na całym świecie, a na swoim profilu w sieci udowadniają, że sportsmenki to niezwykle ponętne kobiety.
 • najdłuższy na świecie most przez morze
  W pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego w Hongkongu trwają prace budowlane przy konstrukcji najdłuższego na świecie mostu. Koszt całego projektu, zakładającego wybudowanie tunelu o długości 50 km oraz zespołu mostów nie jest znany. Zobacz zdjęcia!
 • Google Maps
  6
  1
  W galeriach niezwykłych zdjęć satelitarnych odnalezionych dzięki Google Maps, królują tajemnicze, symetryczne symbole. Nie brakuje także dotąd nieznanych obiektów wojskowych, czy gigantycznych budowli, jak np. największy na świecie basen w Chile... Zobacz koniecznie!
 • Włamywacz
  Do największej liczby włamań do mieszkań w 2015 roku doszło w województwie dolnośląskim. Pieniądze, zegarki, komputery to tylko niektóre z najpopularniejszych przedmiotów, które stały się łupami polskich włamywaczy. Eksperci z firmy Elephant sprawdzili, co jeszcze w minionym roku cieszyło się szczególnym zainteresowanie złodziei i który region Polski jest najbezpieczniejszy.
 • Słaby mężczyzna trenuje boks
  3
  1
  Jeżeli zostaniesz napadnięty na ulicy, nie wołaj o pomoc, a raczej krzycz „pali się”, bo wtedy jest większa szansa, że ktoś przyjdzie z pomocą. Kobiety do obrony przed napastnikiem mogą wykorzystać np. paznokcie, biżuterię noszoną na palcach, klucze, dezodorant czy parasolkę – mówi instruktor sztuk walki Temistokles Teresiewicz.
 • Grüner See
  1
  Każdego roku, woda z topniejącego w górach śniegu, zalewa okoliczne tereny tworząc raj dla miłośników nurkowania. Niezwykłe zdjęcia z podwodnego parku w Austrii (Tragoess) nakręcił nurek Marc Henauer. Zobacz galerię!
 • Kobieta z kajdankami na rękach

  "Polski multimilioner i były żołnierz" szefem szajki, która handlowała bronią. Wpadł w luksusowej willi na Ibizie

 • Niemiecka policja na dworcu w Monachium

  18-letni Niemiec irańskiego pochodzenia zastrzelił w Monachium 9 osób i popełnił samobójstwo

 • Władimir Putin i Angela Merkel - fotomontaż

  Zielone ludziki Putina przeciw Merkel i Unii. W Niemczech mówi się już o wojnie hybrydowej

Zobacz więcej