Jegostrona.plMilitaria

Niedziela, 21 września 2014

Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

Pogoda: Polska Dziś

temp. 15°C

Legendarny T-34 vs. współczesny T-90. Test na poligonie

2013-01-03 12:24 | Aktualizacja: 12:24
 T-34 / T-90

T-34 / T-90 / Shutterstock)

Czołg T-34, znany z serialu "Czterej pancerni i pies", pamięta czasy II wojny światowej. Z kolei T-90 wszedł do produkcji w 1993 roku. Producenci rosyjskiej edycji programu Galileo postanowili porównać dwie maszyny w trudnych warunkach. Zobacz wideo!







Źródło: dziennik.pl/Media
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 8
  • ~qsc2013-07-06 12:55

    ruscy to mają poczucie własnej wielkości, t-90 najelpszy na świecie, ma systemy, których wiele innych współczesnych czołgów nie ma :) nawet w pozornie bzdurnym programie tv wbija się im do łbów tę ich wielkość, żeby w razie czego gotowi byli wziąć swoje współczesne pepesze i iść na wroga z przekonaniem, że są najlepsi i mają najnowocześniejszą broń - a u nas zewszą płynie jad, jacyśmy to marni i kiepscy, choćby g... zachodnie jest lepsze niż nasze
    oczywiście to porównanie czołgów zabawne, niech sobie zamienią wszystko na t-34, skoro takie dobre także współcześnie :)

  • ~Żałosne kacapy2013-01-09 12:51

    Kacapy nawet papier toaletowy wykorzystali by do propagandy.
    Pantera ciężkim czołgiem , tylko w kacapskiej klasyfikacji.

  • ~re ~zrozumialeś2013-01-04 10:24

    ~zrozumialeś2013-01-03 22:25
    Sikorszczak2013-01-03 19:22 , nie obrażaj!
    Ucz się języków obcych a zobaczysz , że bardzo dużo jest w świecie ROSYJSKO mówiących ludzi w przeróżnych krajach.


    Ja mówię po rosyjsku : Nu zaic pochadi. Ponadto siatka szpiegowska Moskwy jest wszędzie i głównie oni to mówią .

  • ~ytvk2013-01-04 01:23

    ******* pies w czołgu?

  • ~zrozumialeś2013-01-03 22:25

    Sikorszczak2013-01-03 19:22 , nie obrażaj!
    Ucz się języków obcych a zobaczysz , że bardzo dużo jest w świecie ROSYJSKO mówiących ludzi w przeróżnych krajach.
    Zobaczysz naocznie jak się wspomagają , tylko dla tego, że mówisz po rosyjsku.Jak będziesz mówił po angielsku to możesz mieć ostatnia możliwości na tym padole się tym językiem pochwalić . .Zrozumiałeś ?

    paniał,verstanden,entendido,inteso, 了解,הבין ,kuptohet,kueleweka,,, understood . .

  • ~Józef2013-01-03 21:53

    I nasz Rudy 102 się załapał !

  • ~piksel2013-01-03 20:31

    Nie przepadam (delikatnie mówiąc) za kacapami, ale podobało mi się. Interesujący pojedynek i sympatyczny, żartobliwy komentarz lektora. Fajny filmik.

  • ~Sikorszczak2013-01-03 19:22

    F I U T Y jak dajecie taki materiał to tłumaczony !