Legendarny T-34 vs. współczesny T-90. Test na poligonie

X

Czołg T-34, znany z serialu "Czterej pancerni i pies", pamięta czasy II wojny światowej. Z kolei T-90 wszedł do produkcji w 1993 roku. Producenci rosyjskiej edycji programu Galileo postanowili porównać dwie maszyny w trudnych warunkach. Zobacz wideo!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes.
Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl/Media
    Powered by ContentStream
    • ~Józef
      2013-01-03 21:53
      I nasz Rudy 102 się załapał !
    • ~piksel
      2013-01-03 20:31
      Nie przepadam (delikatnie mówiąc) za kacapami, ale podobało mi się. Interesujący pojedynek i sympatyczny, żartobliwy komentarz lektora. Fajny filmik.
    • ~Sikorszczak
      2013-01-03 19:22
      F I U T Y jak dajecie taki materiał to tłumaczony !
    • ~zrozumialeś
      2013-01-03 22:25
      Sikorszczak2013-01-03 19:22 , nie obrażaj!
      Ucz się języków obcych a zobaczysz , że bardzo dużo jest w świecie ROSYJSKO mówiących ludzi w przeróżnych krajach.
      Zobaczysz naocznie jak się wspomagają , tylko dla tego, że mówisz po rosyjsku.Jak będziesz mówił po angielsku to możesz mieć ostatnia możliwości na tym padole się tym językiem pochwalić . .Zrozumiałeś ?

      paniał,verstanden,entendido,inteso, 了解,הבין ,kuptohet,kueleweka,,, understood . .
    • ~ytvk
      2013-01-04 01:23
      ******* pies w czołgu?
    • ~Żałosne kacapy
      2013-01-09 12:51
      Kacapy nawet papier toaletowy wykorzystali by do propagandy.
      Pantera ciężkim czołgiem , tylko w kacapskiej klasyfikacji.
    • ~re ~zrozumialeś
      2013-01-04 10:24
      ~zrozumialeś2013-01-03 22:25
      Sikorszczak2013-01-03 19:22 , nie obrażaj!
      Ucz się języków obcych a zobaczysz , że bardzo dużo jest w świecie ROSYJSKO mówiących ludzi w przeróżnych krajach.


      Ja mówię po rosyjsku : Nu zaic pochadi. Ponadto siatka szpiegowska Moskwy jest wszędzie i głównie oni to mówią .
    • ~qsc
      2013-07-06 12:55
      ruscy to mają poczucie własnej wielkości, t-90 najelpszy na świecie, ma systemy, których wiele innych współczesnych czołgów nie ma :) nawet w pozornie bzdurnym programie tv wbija się im do łbów tę ich wielkość, żeby w razie czego gotowi byli wziąć swoje współczesne pepesze i iść na wroga z przekonaniem, że są najlepsi i mają najnowocześniejszą broń - a u nas zewszą płynie jad, jacyśmy to marni i kiepscy, choćby g... zachodnie jest lepsze niż nasze
      oczywiście to porównanie czołgów zabawne, niech sobie zamienią wszystko na t-34, skoro takie dobre także współcześnie :)