Nowa przerażająca rosyjska broń. Oto podwodny dron z głowicą jądrową

| Aktualizacja:

Rosja pracuje nad nową bronią, którą w marcu zapowiedział Władimir Putin. To podwodny dron, przeznaczony do niszczenia baz wroga i wyposażony w głowicę termojądrową

wróć do artykułu
  • ~ziuk
    (2018-05-19 13:44)
    Ciekawy jestem jak później powstrzymają grad konwencjonalnych rakiet z niekonwencjonalnymi głowicami.
  • ~wigraszek
    (2018-05-19 08:45)
    Co tam,my mamy podwodną partyzantkę Antoniego!
  • ~hern
    (2018-05-19 00:25)
    Esencja prymitywnej rosyjskiej myśli technicznej. Nie są w stanie rozwijać środków dominacji i kontroli takich jak lotniskowce, bo to wymaga integracji dziesiątków lat doświadczeń, perfekcyjnej organizacji i know-how, szlifowania techniki od IIWŚ, więc wszystko, co proponują, to banalne sposoby niszczenia zgrupowań okrętów. I co potem? Nic. Dokonanie desantu kilku tysięcy piechoty obecnie przekracza możliwości rosyjskiej marynarki wojennej. Nie byliby w stanie przeprowadzić czegoś tak banalnego jak amerykańska inwazja Grenady, nie mówiąc już o prawdziwej, masowej wojnie ekspedycyjnej z lotnictwem i ciężkim sprzętem, jak w Wietnamie czy Korei.
  • ~Układ Warszawski
    (2018-05-18 20:51)
    Według autora tego artykułu, jeśi jest broń rosyjska, to z pewnością przerażająca. Jeśli amerykańska atomówka, to nie.
  • ~wjw
    (2018-05-18 15:38)
    Wunderwaffe ?
  • ~Re anus deji
    (2018-05-18 14:12)
    Ludzie nie wyobrazacie sobie jak wasze zycie moze sie zmienic w jednej minucie.Jak was nic nie dotknelo to czujecie sie ze jestescie najmocniejsi
  • ~Kobitka
    (2018-05-18 13:56)
    Pawianek Ras Putin z najmniejszym hanesikiem wsrod rzadzacych na swiecie ( no moze Trump ma jeszcze mniejszego) znowu musi straszyc! Nie macie szacunku do mnie, to ha wam pokaze! Ja mam najwiekszego, pod woda!
  • ~anus dei
    (2018-05-18 13:46)
    nie straszne nam, my mamy krzyze i rozaniec!
  • ~torwar
    (2018-05-18 13:43)
    Tajna bron Rydzyka- kropidła z wodą św. oraz zasłona dymna z kadzielnic.
  • ~maryja
    (2018-05-18 13:41)
    Naszym obrońcą przed napaścią ze wschodu jest JEGO WYSOKOŚĆ T. RYDZYK. On ma najlepsze układy z Rosją , o czym świadczą udzielone Rydzykowi za darmo stacje nadawcze dla radia MARYJA.
  • ~Macisław Płatow Batko
    (2018-05-18 12:56)
    ~~ OBY -już w Polsce byli tacy ,co guzika nie oddawali.A ILE milionów Polaków poszło do Domu Ojca.Gdzieś czytałem ,,przykazanie" Stalina ,dla przywódców Rosji: Naród może z głodu umierać ,ale mamy mieć Broń najlepszą ,i najnowocześniejszą. Czyli nie powtórzą błędu z lat 1935-1940. Dla Rosjan jest NAJWAŻNIEJSZA MATUSZKA Rosja,i POTĘGA jaka prezentuję. Odsyłam do Nauki Historii. ( nie jestem Tubą Rosyjska ,tylko podaje PRAWDĘ)
  • ~Wagner Batko
    (2018-05-18 12:48)
    Może KTOŚ wyjaśni,dlaczego tzw. Zachód chcę pluć Rosji w twarz ,zrobić z Rosji swego NIEWOLNIKA.Żąda by Rosja nastawiała policzek i jeszcze dziękowała , ze po buzi biją.Ale jak Rosja mówi NIET.To LARUM jak ONI śmią się bronić.
  • ~Stary Wiarus.
    (2018-05-18 12:37)
    Pan Jarek by nas obronił ale boli go kolano
  • ~Stek bzdur
    (2018-05-18 11:57)
    Co tam nam rosyjska bron? My mamy Jaroslawa i Antoniego.Obaj mocarze sila intelektu zniszcza wrogie drony ,rakiety i wszystko inne.
  • ~OBY TAK DALEJ
    (2018-05-18 11:41)
    ta bron to taki sam CHLAM jak ich SLYNNY LOTNISKOWIEC to typowa bujda propagandy Putinowskiej kasa na ta bron dawno wyladowala w rajach podatkowych a to jest tylko ATRAPA no i WSIO CHARASZO TOWARISZ PUTIN

Może zainteresować Cię też: