• Devin Brugman
  3
  Ponętna hawajska piękność, Devin Brugman, nie pozwala o sobie zapomnieć. Najseksowniejsza blogerka świata pochwaliła się zdjęciami z wakacji w Miami. Fotki, na których prezentuje obłędnie zaokrąglone ciało, obiegły wszystkie męskie portale… Zobacz koniecznie!
 • Natalia Siwiec
  Czy używanie zabawek podczas seksu jest tematem tabu? Nie dla nich! Przedstawiamy galerię gwiazd, które otwarcie przyznają się do posiadania gadżetów erotycznych.
 • Myśliwiec przyszłości od Northrop Grumman
  Myśliwce piątej generacji jeszcze dobrze nie zadomowiły się w amerykańskiej armii, a jeden z największych koncernów zbrojeniowych w USA pracuje nad następcami... Firma Northrop Grumman opublikowała pobudzające wyobraźnię wideo z zapowiedzią myśliwca szóstej generacji.
 • Klaudia Stec
  2
  Na swoim koncie ma udział w wyborach miss, kilka teledysków i przygodę z modelingiem, jednak prawdziwy rozgłos przyniósł jej występ w programie „Warsaw Shore”. 21-letnia Klaudia Stec nie stroni od rozbieranych sesji, których efekty publikuje na portalach społecznościowych. Tym razem jej boskie ciało będziecie mogli podziwiać w marcowym wydaniu magazynu „CKM”.
 • Zakochani
  14 lutego zakochani pod każdą szerokością geograficzną składają sobie życzenia i wręczają upominki. Podobnie będzie w Polsce. Jak wynika z ankiety Payback Opinion Poll (POP), ponad połowa Polaków uważa walentynki za miły zwyczaj, a 57% badanych ma plany związane z obchodzeniem tego święta.
 • Dress code w rekrutacji
  W CV tylko poważne zdjęcie na jasnym tle, panie z delikatnym makijażem, panowie najlepiej bez zarostu. Na rozmowę kwalifikacyjną obowiązkowo elegancka koszula, a do tego najlepiej garnitur albo garsonka. Czy takie zasady nadal obowiązują, a trzymając się ich rzeczywiście zwiększamy swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy? Zapytaliśmy rekruterów o to, na co zwracają uwagę i czy kandydat „pod krawatem” na samym starcie zyskuje u nich kilka punktów, a może jest wręcz odwrotnie.
 • Karolina Wajda
  1
  Jest mieszanką genów wielkich osobistości – Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy, jednak nie można powiedzieć, że poszła w ślady rodziców. 48-letnia Karolina Wajda zagrała co prawda w kilku filmach, jest też reżyserem i choreografem, jednak jej największym zamiłowaniem zawsze była… hodowla zwierząt. Ostatnio coraz częściej pojawia się na salonach. Zobacz zdjęcia!
 • Olga Łazuka
  Adorowanie pięknych kobiet było jedną z jego największych pasji, a na ślubnym kobiercu stawał aż pięciokrotnie… W wieku 77 lat Bohdan Łazuka postanowił się jednak ostatecznie ustatkować i skupić na rodzinie, a wszystko to u boku najważniejszej kobiety w jego życiu… córki Olgi.
 • Tak mieszka Joanna Krupa
  2
  2
  Przestrzenna, luksusowa, z dużym tarasem i niezwykłym widokiem na góry… Tak w skrócie można opisać amerykańską rezydencję Joanny Krupy i jej męża Romaina Zago. Polska modelka pochwaliła się zdjęciami na Instagramie. Zobacz koniecznie!
 • Natalia Siwiec
  1
  Natalia Siwiec postanowiła uciec od polskiej zimy i udała się na egzotyczne wakacje. Celebrytka spędziła już tydzień w Meksyku, potem wyruszyła na Kajmany i Jamajkę, a teraz opala się na wyspach Bahama... Zdjęciami ze swojej rajskiej podróży chwali się na Instagramie.
 • Klaudia Adamczyk
  2
  Nowa nadzieja polskiej reprezentacji, Bartosz Kapustka, pochwalił się swoją piękną dziewczyną na gali tygodnika "Piłka Nożna". Wybranką piłkarza jest fotomodelka Klaudia Adamczyk, która jak przystało na prawdziwą „WAG”, nie stroni od publikowania swoich gorących zdjęć na Instagramie.
 • Karnawał w Brazylii
  3
  3
  Gorące rytmy, piękne kobiety i zabawa do białego rana… W Rio de Janeiro trwa największa impreza ostatkowa świata! Prawie milion turystów przybyło na karnawałowe szaleństwo, aby podziwiać skąpo odziane Brazylijki, które przez pięć dni i pięć nocy zachwycają swoim ponętnym tańcem na sambodromie.