• Gracie Carvalho
  12
  Chcąc uniknąć jednej wpadki, popełniła drugą... Zjawisko o wdzięcznej nazwie Cameltoe (zarys warg sromowych przebijający przez bieliznę) prześladuje modelki bikini od zawsze. Ta młodziutka brazylijska piękność przekonała się że, przezorny nie zawsze ubezpieczony. Zobacz galerię do końca!
 • okulary
  0
  Zerówki są już nie tylko modnym gadżetem i dodatkiem do ubioru. Modele z powłoką antyrefleksyjną chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem monitorów i wyświetlaczy. Takie okulary są szczególnie polecane osobom, które pracują przy komputerze po kilka godzin dziennie. Ich zakup nie jest jednak dofinansowywany przez pracodawców.
 • Belen Etchart
  0
  Ta zjawiskowo piękna, 23-letnia Argentynka, wywołała prawdziwą burzę w kolorowych mediach. Modelka i gwiazda „Big Brothera” twierdzi, że mając 18-lat spotykała się z Lionelem Messim. Piłkarz od 6 lat jest w nieformalnym związku Antonellą Roccuzzo, z którą ma dwójkę dzieci. Zobacz zdjęcia!
 • Demi Lovato
  1
  23-letnia Demi Lovato wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej dla „Vanity Fair”. Idolka tysięcy nastolatek wystąpiła bez makijażu i bez odzieży… Zobacz koniecznie!
 • Viktoria Konefal
  4
  Ta 18-letnia studentka Wagner Collage jest aktualną posiadaczką tytułu Miss Polonia 2015 USA. Niestety okres jej „panowania” powoli dobiega końca. Za kilka dni piękna Polka będzie musiała oddać koronę nowej miss. Zobacz zdjęcia Viktorii Konefal!
 • Małgorzata Terlikowska
  14
  To co dzieje się w sypialni jest wynikiem fantazji małżonków, a seks oralny to nie grzech, pod warunkiem, że „wszytko kończymy w kobiecie”. Znana z konserwatywnych poglądów Małgorzata Terlikowska, w wywiadzie dla pudelek.tv, postanowiła przełamać katolickie tabu…
 • Czego nie pojmujemy...
  14
  Tuż po tym jak "piękniejsza połówka" wprowadza się do twojego mieszkania, jej zalety zaczynają wydawać się jakby przyćmione... a do gry wkraczają dotąd nieistotne wady. Część z nich akceptujesz, niektóre ignorujesz... a lwiej części po prostu nie potrafisz pojąć. Nie jesteś sam! Oto zwyczaje kobiet, które dla tysięcy mężczyzn pozostają niezrozumiałe...
 • Mężczyzna
  0
  Andrologia to nauka, która zajmuje się budową i funkcją męskich narządów płciowych, schorzeniami tych narządów i ich leczeniem, a także oceną zdolności do rozmnażania i jej zaburzeniami. Obejmuje ona dwa przedziały wiekowe, tj. 20-45 lat, a także po 50. roku życia.
 • Eve Hewson
  3
  Bono od ponad trzydziestu lat związany jest z Alison Stewart - kobietą, która urodziła mu czwórkę dzieci. Jednym z nich jest 24-letnia Eve Hewson. Córka legendy rocka zadebiutowała właśnie odważną sesją dla magazynu „GQ”. Zobacz zdjęcia!
 • F-16
  1
  Pilot wojskowy to zawód dla nielicznych. Ci, którzy chcą uczyć się w elitarnej Szkole Orląt w Dęblinie muszą przygotować się na ostrą rywalizację - nawet 10 kandydatów na jedno miejsce - i szczegółową weryfikację zdrowotną i psychologiczną. Uczelnia kształci też na kierunkach cywilnych.
 • Suplementy
  0
  Tryb życia, wykonywana praca, a nawet płeć – to wszystko powinno mieć wpływ na dobór suplementów diety. Inne produkty powinni zażywać narażeni na szkodliwy wpływ chemikaliów fryzjerzy i dentyści, a inne osoby prowadzące siedzący tryb życia. Naturalne suplementy warto dobierać także do pory roku – wiosną wybierać preparaty detoksykujące, a jesienią stawiać na produkty wzmacniające odporność.
 • Nieudane pocałunki gwiazd...
  2
  Według naukowców, całując się codziennie, wydłużamy życie o 5 lat, podwyższamy swoją samoocenę, a przy tym pobudzamy mózg do logicznego myślenia... Całujmy się zatem... byle nie przed kamerami. Oto jak może się to skończyć!