Jegostrona.plAktualności

Sobota, 30 maja 2015

Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Pogoda: Polska Dziś

temp. 14°C

uwaga

UWAGA!

Ta część serwisu zawiera treści lub obrazy przeznaczone dla dorosłych.

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią, powinnaś/powinieneś zrezygnować z korzystania z serwisu, klikając w przycisk "opuść stronę".

Musisz mieć włączoną obsługę skryptów JavaScript w swojej przeglądarce

Mam mniej niż 18 lat

Opuść stronę

Mam 18 lat

Wejdź dalej

Śmierć na 1000 sposobów: idiotycznie i absurdalnie

2011-09-18 20:36 | Aktualizacja: 14:17
Śmierć idiotyczna i absurdalna

Śmierć idiotyczna i absurdalna / Shutterstock)

Jedni umierają śmiercią gwałtowną, inni śmiercią naturalną, jeszcze inni tylko po to, by reszcie żyjących oswoić temat śmierci lub - jak mówi regulamin corocznego plebiscytu na najgłupszą śmierć - "by przyczynić się do przetrwania naszego gatunku w długiej skali czasowej, eliminując swoje geny z puli genów ludzkości w nadzwyczaj idiotyczny sposób". Mówi się, że jakie życie taka śmierć lub śmierć i żona od Boga przeznaczona. Bohaterów poniższych historii Bóg chyba opuścił, a jeśli nie opuścił to daj Boże, żebyśmy nigdy nie poznali ich nadal żyjących żon.

reklama


10. Lewatywa ostateczna
(21 maja 2004, Teksas)

Michael, właściciel sklepu mechanicznego, był nietypowym alkoholikiem.  Jego żona w trakcie awantur lubiła naigrywać się z jego dziwacznej skłonności mówiąc , że jest „uzależniony od lewatywy”. Mężczyzna od lat borykał się z problemem wrzodów żołądka, stąd nie mógł przyjmować alkoholu w tradycyjny sposób. Wysyłał każdego wieczoru, przy pomocy irygatora, pewną porcję alkoholu pod wiadomy adres. Niestety na tym zaczynał się i kończył geniusz tego Amerykanina. Pewnego wieczoru postanowił zabawić się „nieco” bardziej niż zwykle i wpompował w siebie dwie półtoralitrowe butelki sherry.

Aby otrzymać Nagrodę Darwina, delikwent musi zaprezentować „oszałamiający brak właściwego osądu”. Żaden przymiotnik nie określi lepiej przypadku trupa z trzema litrami sherry w tyłku niż „oszałamiający”.

9. Stosunek przerwany
(20 czerwca 2007, Południowa Karolina)

Taksówkarz odnajduje przy drodze parę nagich, nieprzytomnych nastolatków.  Mężczyzna zawozi ich do szpitala gdzie, mimo wielkich starań lekarzy młodzi ludzie umierają. Śledczy miejscowej policji długo zachodzili w głowę co było przyczyną tego tragicznego zdarzenia. Sprawa wyjaśnia się kiedy znajduje prezerwatywę i dwie kupki poskładanych ubrań na dachu budynku, przy którym odnaleziono parę. Pojęcie „bezpieczny seks” w momencie uprawiania go na pochyłym dachy traci sens bezapelacyjnie. Swoją drogą… spadając krzyczeli „dochodzę” czy „odchodzę”?

8. Duchowny
(20 kwietnia 2008, Ocean Atlantycki)

Pewien ksiądz przyczepił kilka meteorologicznych balonów do krzesła, zakupił GPS i telefon satelitarny. Wszystko to z zamiarem pobicia rekordu Guinnessa i zbawienia kierowców ciężarówek, za których swój lot ofiarował. Wszystko skończyłoby się dobrze gdyby nie nagła zmiana kierunku wiatru. Ksiądz już po kilku godzinach lotu znalazł się nad oceanem, gdzie okazało się, że nie potrafi korzystać z zakupionego GPSa. Ostatecznie śmiałka w sutannie nie odnaleziono ani żywego, ani martwego. Miejmy nadzieję, że zatroskani zbawieniem księdza kierowcy ciężarówek poprzestaną na pobożnych modlitwach…

 7. Liposukcja w garażu
(wrzesień 1999, Nowy York)

David bardzo przeżywał swoją nadwagę, a szczególnie irytowała go jego tłuszczowa oponka. Któż mógłby przewidzieć, że przyjdzie mu do głowy aby usunąć ją... w garażu. Być może David pochodził z Poznania, być może był Krakusem. Po prostu chciał zaoszczędzić: liposukcję przeprowadzono tanio, szybko i bezboleśnie do tego stopnia… że niereformowalny kutwa zmarł na skutek przedawkowania środka znieczulającego.

6. Mściwa, złota rybka
(29 stycznia 1998, Ohio)

Tym razem krótko. Michael Gentner śmiertelnie obraził się na swoją złotą rybkę i połknął ją w akcie zemsty. Zemsty na tyle udanej, że podwójnej: rybka odeszła, odszedł i właściciel.reklama
Źródło: Media
12następna »
Wypowiedzi: 3
  • ~das2012-05-02 00:02

    Autor serialu ma zbyt małe poważanie dla widza. Serial to wymysły dla ludzi o ilorazie inteligencji 50 lub niższym.

  • ~Autor2011-10-11 18:43

    Dopisać nalezy idiotyczną i absurdalną wiadomą katastrofę lotniczą !!

  • ~5y2011-10-09 18:29

    100% facetów w nagrodacg darwina. Dziwi to kogos?


reklama

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV