Jegostrona.plAktualności

Czwartek, 23 października 2014

Imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

Pogoda: Polska Dziś

temp. 5°C

Magnes na facetów... Karolina Szostak odsłania uda

2012-10-09 13:50 | Aktualizacja: 13:50
  Karolina Szostak

Karolina Szostak / Fakt)

Znana ze swoich apetycznych krągłości prezenterka Polsatu, do tej pory eksponowała jedynie biust. Przyłapana przez fotoreporterów w jednej z warszawskich restauracji pokazała się z nieco innej strony.



O dziennikarce zrobiło się naprawdę głośno po publikacji tego filmu.

Fragment programu sportowego z jej udziałem, na którym zaprezentowała niezwykły dekolt, obejrzały setki tysięcy internautów. Niestety, film okazał się mistyfikacją autorstwa jednego z internautów.

Od momentu publikacji, Karolina Szostak częściej pojawia się na salonach, a zainteresowanie mediów jej osobą nie słabnie. Fotoreporterzy przyłapali gwiazdę Polsatu w seksownej, skąpej kreacji, tym razem eksponującą... nogi. 

   





Źródło: fakt.pl
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 24
  • ~janusz2014-04-27 11:35

    super sexi babka wiele kobiet chcialo by miec takie warunki jak ona dla mnie bomba

  • ~jozek2014-03-18 23:38

    normalna kobitka. bez kompleksow jakie maja najwyrazniej inni wylewajacy na tym forum swoje frustracje.
    nie kazdy lubi patrzec na zabidzone kosciotrupy

  • ~tegi2012-12-18 23:51

    Jest tega ale seksowna.w jej wieku wiele kobiet odstaje.kobieta ma cos w sobie ,wiele szczuplych kobiet nie ma tyle wdzieku i wygladaja gorzej pomimo ze sa szczuple.niewzany jest wyglad a osobowosc.

  • ~Janusz Nienormalny2012-10-17 11:58

    Chyba ktoś płaci za to, żeby Dziennik ją promował. Kto następny, może Anka Grodzka?

  • ~gosc2012-10-10 23:54

    Obrzydliwy widok ,wstretne celulitowe uda ,zaden mezczyzna na to chyba by nie patrzal z zaciekawieniem .Ona powinna zalozyc na zawsze dlugie suknie i spodnice.Czy to babsko nie widzi jaka jest szpetna .Te sloniowe nogi ,cos obrzydliwego!!!

  • ~JENNA2012-10-10 22:57

    jako kobieta moge tylko napisac - takie COS co tutaj (prawie ) jak rozkraczona
    zaba siedzi, powinno np. na St.Pauli za zelazna brama w oknie siedziec
    i tylko o zmroku na to liczyc, ze jakis kulawy , slabo widzacy turysta na
    takie COS zareaguje . To COS powinno poprostu sie wstydzic i troche
    rozumu miec w takim wieku. Widzac takie COS mozna tylko przypuszczac,
    ze nikt sie takim CZYMS juz nie interesuje, nawet pies z kulawa noga,
    tego COS nawet nosem nie dotknie...

  • ~m2012-10-10 08:14

    wstrętna tłusta krowo-żydówka

  • ~EMERYT2012-10-10 06:16

    CZAS to zamknac Walesowa pokazala cos !!!

  • ~Kudybelski2012-10-10 04:02

    Gdyby je troche rozchylila mozna by bylo zobaczyc watrobe.

  • ~i ja to obejrzałem - na wymioty sie zbiera2012-10-09 22:58

    po prostu OBRZYDLIWOŚC!. - cellulit
    Piękna!!!- taka jak kaszalot prezydencki.
    Jeśli mówicie o tych kategoriach to zgoda - dla Polsatu i TVN-u - piękna.

    Tak jak kołchoźnica w ZSRR