• ~Jarząbek
    (2011-12-12 10:08)
    Większość pokazanych nie kuguary ale mamuty 60+;)
  • ~DinX
    (2011-12-13 11:41)
    ...a jak Polański obraca trzynastkę - to jest wielkim artystą obarczonym doświadczeniem Holokaustu...
  • ~tomek
    (2011-12-26 01:11)
    mam 23 lata i chetnie pobaraszkuje z pania w wieku 50-65 lat. oczywisice wg moich preferencji:P
  • ~Casanova
    (2011-12-15 15:40)
    Nie musialy stac w polskich kolejkach za wszystkim i nie musza sie zastanawiac, czy im teraz wystarczy na zycie w POlsce, wiec pozostaja atrakcyjne - podczas gdy jaruzelsko-tuskie Polki wygladaja jak straszydla.
  • ~Coś mi się zdaje
    (2011-12-15 13:56)
    Zaraz, zaraz, "kugar" to jednak chyba drapieżnik z rodziny kotów "
  • ~666uk
    (2011-12-15 08:31)
    Mam nadzieję, że c*py mają równie dobrze ponaciągane.
  • ~mkk
    (2011-12-14 12:35)
    No brwo, Redakcjo!
    Połapała sie Szanowna Redakcja, że przestrzeliła z tymi "kangurzycami" i pracowicie wymieniłą je na "kuguarzyce".
    Gratuluje pracowitości (wściubolic słowo w tylu miejscach tekstu, hej, hej). Post factum co prawda.
    A nie lepiej było PRZED zajrzec do słownika?
  • ~mkk
    (2011-12-14 12:23)
    Luby Redaktorze/Lub Redaktorko/Droga Redakcjo!
    Najuniżeniej upraszam o wyjasnienie mi znaczenia zwrotu : "ilu z nich potrafi wyjaśnić kim jest kobieta-kuguarzyca (Cougar)?"
    Co Szan. Red. umieszcza pod terminem "cougar"?
    Bo jak dotąd słowniki angielskojęzycne/ameryaknskojęzyczne uważaja, że cougar to kuguar, puma, Felis concolor.
    Czy Redakcja odkryła jakies głebsze, nie tylko lingwistyczne, związki między kuguarem a kangurem?
    Właściwie czemu nie: i to, i to zaczyna się na k.
  • ~Mirka
    (2011-12-13 22:20)
    Sobecka i Wróbel i tak ładniejsze od jakiejś tam Hatcher
  • ~pop
    (2011-12-12 22:08)
    "kuguarzyce"?
    Co to takiego?
    Ktoś jest kretynem w tej gazecie.