• ~jola
    (2017-03-22 16:48)
    Ciekawe ile razy dziennie kolega ją " robi" i czy się nagrywają i czy FB bezie udostępnione.
  • ~andrzej
    (2017-03-22 20:42)
    Celebryckie lewactwo.
  • ~JAK
    (2017-03-22 21:11)
    PUSTE RADY WCISNIJ SOBIE ...
  • ~Daniel
    (2017-03-22 22:55)
    Niektórzy ludzie z Polski jak Chodakowska promowana przez konkubinę komunistycznego kosmopolitę miliardera Kulczyka naprawdę mają za dobrze . Ale reklamować się tak z cudzoziemcem udając greka to powinna tam spalić się ze wstydu a nie od słońca a namawiać jeszcze Polki żeby jadły z ręki i bzykały się z cudzoziemcami bo będą miały lekkie i łatwe życie to kompletny idiotyzm.
  • ~xxl
    (2017-03-22 19:48)
    Ma gruby portfel i grubego TEGO więc super .
  • ~wyborca/Have a Good Time. i dobrego pepperoni.
    (2017-03-22 21:14)
    wszystkiego NAJ.. Good Luck, Amigos.
  • ~szandor
    (2017-03-23 09:33)
    Jakaś taka żylasta ta Chodakowska, nie to żebym lubił grube, kobieta jak węzeł lin i ścięgien też odpada, no ale wedle przysłowia "każda potwora znajdzie swego amatora", a stare porzekadło handlowca " przyjdzie głupi i kupi". Hej pozdrawiam
  • ~:)
    (2017-03-23 20:04)
    no i super, tak ma być :)
  • ~obiektywnie
    (2017-03-27 17:29)
    Co za bzdury. Takie jak ona leca Gołym okiem widać, że Chodakowska ma parcie na szkło jak mało kto. Ona by własną matkę sprzedała za 2 zł byle tylko o niej mówiono. Jak każda z takich pustych dziewuch leci na wszystko co w jej prymitywnym mniemaniu jest lepsze, a dla takich głupawych panienek każdy obcokrajowiec jest lepszy niż rodzimy facet. Nie ważne czy arab, który dorastał w lepiance bez bieżącej wody czy jakiś kelner z biednej Grecji jak w jej wypadku. Ważne żeby nie był Polakiem bo wtedy taka pusta dziewucha myśli, że jest wyjątkowa, a jak widać ani wyglądu ani rozumu.
  • ~Drzazga 101
    (2017-04-14 10:43)
    "Długo szukałam, zanim znalazłam..." Przypomniał mi się taki rysuneczek, jak to za panią z trzema nogami idzie pan, któren tyż ma trzy nogi i mówi: - O Matko, tak długo panią szukałem !" Hej !-