• ~człowiek
    (2017-08-21 22:08)
    Od takiej policjantki mandat można łatwiej przełknąć.A co do was opluwacze ,ogarnijcie się ,bo własny jad was udusi
  • ~stanisław
    (2017-08-09 18:54)
    Każda kobietka jak by chciała była by zgrabna do pięćdziesiątki tylko kilogramy nie pozwalają,a uroda twarzy to odrebny temat(botoksy i te inne).
  • ~GUSTLA
    (2017-08-09 10:43)
    ja,ja w Deutschland wszystko jest schoen. Nawet citrony są bardziyj kwaśne i wielkie jak fussbal. A TA CHYBA NOJWIYNCYJ MANDATÓW NOM POLOKOM WLEPIYŁA.
  • ~ciekawy
    (2017-08-09 10:07)
    Czy to ta niemiecka policjantka która jadąc po papierosy do Polski wymusiła pierwszeństwo powodując wypadek autokaru ?
  • ~koneser
    (2017-08-08 21:28)
    Nie widze w niej nic nadzwyczajnego. Uprawia sex - turystyke w Thailandii ?
  • ~Jojo
    (2017-08-08 19:07)
    Dla niej zostawilbym Mojo Helge
  • ~prezes
    (2017-08-08 18:17)
    bardzo ladna,zapewne kierowcy w Dreznie beda sie rozgladac czy czasem nie jedzie radiowozem.A tak a propos kobiet w policji w RFN to jest ich sporo i czasem nie sa w stanie skutecznie dzialac przeciwko ciezkim przestepcom dokonujacym atakow terrorystycznych lub atakujacych kobiety,klientow sklepow,itd.Radiowoz lokalnej policji jest pierwszy na miejscu,policja specjalna,wyszkolona do walki z terrrorystami lub mafiami zjawia sie duzo pozniej,nawet za godzine.Akcja tych policjantow z radiowozu jest czesto slaba,widac wyraznie,ze sie boja.Te mlode kobiety mysla pewnie,ze sa mlode,ladne i maja dzieci,a tu mozna stracic zycie.Czesto nie widzialy w zyciu goscia z Kalasznikowem w reku i nie widzialy jak to skutecznie strzela i zabija-ten AK-47.Moim zdaniem rola kobiet w policji powinna byc inna-dzielnicowe,porady dla rodzin z problemami,policja kryminalna,drogowa.Ale ta interwencyjna do ciezkich przestepstw to powinny byc takie nowojorskie chlopy,dryblasy,ktore sie nic nie boja i wala rowno caly magazynek i dwa tez.
  • ~Starszy pan
    (2017-08-08 17:49)
    No !!!
  • ~wawa
    (2017-08-08 14:38)
    Skórę ma w panterkę. Kamuflaż letni?
  • ~Rumenige
    (2017-08-08 14:33)
    31 lat, zero dzieci, zero perspektyw na dzieci. Niech lepiej wydrukuje i oprawi w ramki swoje zdjęcia, bo następne Niemki nie będą musiały już się opalać.
  • ~cała prawda
    (2017-08-08 12:58)
    skoro tak obezwładnia to wysłać ją do obezwładniania wędzonych

Może zainteresować Cię też: