• Bartosz Żukowski
  3
  6
  O Bartoszu Żukowskim – uwielbianym przez widzów Waldusiu Kiepskim – mówi się ostatnio przede wszystkim w kontekście problemów osobistych. Aktor rozstał się z żoną i przejął opiekę nad córką. Jako pracujący pełnoetatowy tata radzi sobie świetnie, ale stres daje mu się we znaki. W rozmowie z dziennik.pl zdradza między innymi, jakie niekonwencjonalne metody wykorzystuje do tego, by się zrelaksować.
 • Michael Phelps
  Dwumiesięczny syn 18-krotnego mistrza olimpijskiego w pływaniu Michaela Phelpsa ma już za sobą pierwszą "lekcję pływania". Boomer pluskał się w wodzie z mamą i tata. Dumni rodzice pochwalili się na zdjęciu na jednym z portali społecznościowych.
 • Krzysztof Głowacki
  Bokserski mistrz świata WBO ojcem został, gdy miał 17 lat. "Bardzo się zmienił" - przyznaje mama pięściarza. Jaki ojcem jest Krzysztof Głowacki?
 • Ojciec
  1
  Urlopy tacierzyńskie, rodzicielskie i ojcowskie, możliwość opieki nad dzieckiem czy ochrona czasu pracy - polskie prawo pracy przewiduje wiele uprawnień dla pracujących ojców. Przed obchodzonym 23 czerwca Dniem Ojca powstało zestawienie takich regulacji.
 • Para na spacerze
  1
  Według raportu Centrum Profilaktyki Społecznej 70 procent gimnazjalistów ma za sobą swój "pierwszy raz". Jak rozmawiać z dzieckiem o seksie? Seksuolog radzi...
 • Rodzina
  Portal eDarling wziął pod lupę singli, którzy aktywnie szukają drugiej połówki na portalu randkowym. To ich odpowiedzi posłużyły do stworzenia rankingu miast, w których żyją Polacy najczęściej deklarujący chęć posiadania dzieci z przyszłym partnerem.
 • Rodzinne śniadanie
  Rośnie odsetek osób, które mają poczucie winy z powodu zbyt dużego zaangażowania w pracę i braku czasu dla rodziny, a zwłaszcza dla dzieci – wynika z Barometru Providenta. Obecnie tak uważa 28 proc. Polaków, o 6 pkt proc. więcej niż przed rokiem. To głównie wynik zmiany nastawienia mężczyzn.
 • Cezary Pazura
  Aktor nie jest pewien, czy ponownie zdecydowałby się na karierę aktorską. Jego zdaniem obecnie, zwłaszcza w Polsce, panują dość trudne warunki dla osób początkujących w tym zawodzie. Wspiera jednak najstarszą córkę w jej decyzji, choć jednocześnie przestrzega przed trudnościami, jakie mogą ją czekać. Twierdzi też, że Anastazja da sobie radę, ma bowiem talent, a ten broni się sam.
 • Lego: Przygoda
  1
  Duński Legoland jest najstarszym i największym parkiem rozrywki z klockami LEGO. Na 14 hektarach powierzchni i w 8 krainach tematycznych znajduje się mnóstwo atrakcji i dekoracji zbudowanych z aż 65 milionów klocków. Rocznie to miejsce przyciąga około 1,8 mln odwiedzających. Również turyści z Polski chętnie spędzają tam wolny czas.
 • niemowlę
  Owoce kupione w sklepie czy na bazarku spełniają normy jakości obowiązujące dla żywności dla dorosłych, ale niekoniecznie są dla bezpieczne dla dzieci. Powinny one spożywać przeznaczoną dla nich żywność. Producenci posiłków dla niemowląt i małych dzieci są bowiem zobowiązani do przestrzegania restrykcyjnych norm bezpieczeństwa opracowanych specjalnie dla tej wrażliwej grupy konsumentów.
 • Pola Lis
  2
  Jedna z córek Tomasza Lisa stawia pierwsze kroki w modelingu, a druga postanowiła pójść w ślady sławnych rodziców. Pola Lis studiuje dziennikarstwo w USA, a jej pierwszy artykuł został niedawno opublikowany na jednym ze znanych portali internetowych. Tekst dotyczył… Realu Madryt! Oto urocza córka Tomasz Lisa!
 • Jacek Kurski
  14
  1
  Polska od lat przoduje w rankingu krajów UE o najniższej ściągalności alimentów. Statystyczny polski dłużnik alimentacyjny ma do spłacenia ponad 32 tys. zł zaległości. Rekordzistą jest mieszkaniec województwa podkarpackiego, który ma do oddania aż 537 tys. zł... Wśród „alimenciarzy” są także m.in. Jacek Kurski, Krzysztof Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk.
 • Zuzia Macheta

  Cała Polska zbierała pieniądze na ich leczenie. Jak dziś wygląda ich życie?

 • Huragan

  Huragan Ophelia zabił dwie osoby. Jego skutki odczuje także Polska

 • Andrzej Kopiczyński

  Rok temu odszedł "Czterdziestolatek". Tak wygląda jego grób…

Zobacz więcej