• Krzysztof Głowacki
  Bokserski mistrz świata WBO ojcem został, gdy miał 17 lat. "Bardzo się zmienił" - przyznaje mama pięściarza. Jaki ojcem jest Krzysztof Głowacki?
 • Ojciec
  1
  Urlopy tacierzyńskie, rodzicielskie i ojcowskie, możliwość opieki nad dzieckiem czy ochrona czasu pracy - polskie prawo pracy przewiduje wiele uprawnień dla pracujących ojców. Przed obchodzonym 23 czerwca Dniem Ojca powstało zestawienie takich regulacji.
 • Para na spacerze
  1
  Według raportu Centrum Profilaktyki Społecznej 70 procent gimnazjalistów ma za sobą swój "pierwszy raz". Jak rozmawiać z dzieckiem o seksie? Seksuolog radzi...
 • Rodzina
  Portal eDarling wziął pod lupę singli, którzy aktywnie szukają drugiej połówki na portalu randkowym. To ich odpowiedzi posłużyły do stworzenia rankingu miast, w których żyją Polacy najczęściej deklarujący chęć posiadania dzieci z przyszłym partnerem.
 • Rodzinne śniadanie
  Rośnie odsetek osób, które mają poczucie winy z powodu zbyt dużego zaangażowania w pracę i braku czasu dla rodziny, a zwłaszcza dla dzieci – wynika z Barometru Providenta. Obecnie tak uważa 28 proc. Polaków, o 6 pkt proc. więcej niż przed rokiem. To głównie wynik zmiany nastawienia mężczyzn.
 • Cezary Pazura
  Aktor nie jest pewien, czy ponownie zdecydowałby się na karierę aktorską. Jego zdaniem obecnie, zwłaszcza w Polsce, panują dość trudne warunki dla osób początkujących w tym zawodzie. Wspiera jednak najstarszą córkę w jej decyzji, choć jednocześnie przestrzega przed trudnościami, jakie mogą ją czekać. Twierdzi też, że Anastazja da sobie radę, ma bowiem talent, a ten broni się sam.
 • Lego: Przygoda
  1
  Duński Legoland jest najstarszym i największym parkiem rozrywki z klockami LEGO. Na 14 hektarach powierzchni i w 8 krainach tematycznych znajduje się mnóstwo atrakcji i dekoracji zbudowanych z aż 65 milionów klocków. Rocznie to miejsce przyciąga około 1,8 mln odwiedzających. Również turyści z Polski chętnie spędzają tam wolny czas.
 • niemowlę
  Owoce kupione w sklepie czy na bazarku spełniają normy jakości obowiązujące dla żywności dla dorosłych, ale niekoniecznie są dla bezpieczne dla dzieci. Powinny one spożywać przeznaczoną dla nich żywność. Producenci posiłków dla niemowląt i małych dzieci są bowiem zobowiązani do przestrzegania restrykcyjnych norm bezpieczeństwa opracowanych specjalnie dla tej wrażliwej grupy konsumentów.
 • Pola Lis
  2
  Jedna z córek Tomasza Lisa stawia pierwsze kroki w modelingu, a druga postanowiła pójść w ślady sławnych rodziców. Pola Lis studiuje dziennikarstwo w USA, a jej pierwszy artykuł został niedawno opublikowany na jednym ze znanych portali internetowych. Tekst dotyczył… Realu Madryt! Oto urocza córka Tomasz Lisa!
 • Jacek Kurski
  14
  1
  Polska od lat przoduje w rankingu krajów UE o najniższej ściągalności alimentów. Statystyczny polski dłużnik alimentacyjny ma do spłacenia ponad 32 tys. zł zaległości. Rekordzistą jest mieszkaniec województwa podkarpackiego, który ma do oddania aż 537 tys. zł... Wśród „alimenciarzy” są także m.in. Jacek Kurski, Krzysztof Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk.
 • Marta Nastula
  4
  Paweł Nastula ma na swoim koncie ogrom sukcesów. Zdobył złoto na olimpiadzie w Atlancie, został dwukrotnie mistrzem świata, trzykrotnie mistrzem Europy i aż trzynastokrotnie mistrzem Polski. Legenda polskiego judo może pochwalić się jeszcze jednym wybitnym osiągnięciem… piękną córką. Oto Marta Nastula!
 • Rodzina
  1 kwietnia rusza program „Rodzina 500 plus”. Rodzice i opiekunowie otrzymają miesięcznie 500 zł na każde drugie i kolejne dziecko lub na pierwsze w przypadku udokumentowania niskich dochodów. Wnioski o przyznanie środków z rządowego programu można już składać w siedzibie urzędu gminy. Istnieje także możliwość wypełnienia wniosku w systemie bankowości elektronicznej. Ci, którzy mają konto m.in. w serwisie Pekao24, mogą wystąpić o środki za jego pośrednictwem.
 • Siedziba Komisji Europejskiej

  Europejski mainstream wypycha Polskę z Unii

 • Donald Tusk i Donald Trump

  "Nie jestem pewien, czy zgadzamy się ws. Rosji". Tusk po rozmowie z Trumpem

 • Ministrowie w Sejmie

  Ganili Platformę, a teraz sami korzystają. Zobacz, który minister wziął najwięcej pieniędzy na paliwo do prywatnego auta

Zobacz więcej