• Rodzinne śniadanie
  Rośnie odsetek osób, które mają poczucie winy z powodu zbyt dużego zaangażowania w pracę i braku czasu dla rodziny, a zwłaszcza dla dzieci – wynika z Barometru Providenta. Obecnie tak uważa 28 proc. Polaków, o 6 pkt proc. więcej niż przed rokiem. To głównie wynik zmiany nastawienia mężczyzn.
 • Cezary Pazura
  Aktor nie jest pewien, czy ponownie zdecydowałby się na karierę aktorską. Jego zdaniem obecnie, zwłaszcza w Polsce, panują dość trudne warunki dla osób początkujących w tym zawodzie. Wspiera jednak najstarszą córkę w jej decyzji, choć jednocześnie przestrzega przed trudnościami, jakie mogą ją czekać. Twierdzi też, że Anastazja da sobie radę, ma bowiem talent, a ten broni się sam.
 • Lego: Przygoda
  1
  Duński Legoland jest najstarszym i największym parkiem rozrywki z klockami LEGO. Na 14 hektarach powierzchni i w 8 krainach tematycznych znajduje się mnóstwo atrakcji i dekoracji zbudowanych z aż 65 milionów klocków. Rocznie to miejsce przyciąga około 1,8 mln odwiedzających. Również turyści z Polski chętnie spędzają tam wolny czas.
 • niemowlę
  Owoce kupione w sklepie czy na bazarku spełniają normy jakości obowiązujące dla żywności dla dorosłych, ale niekoniecznie są dla bezpieczne dla dzieci. Powinny one spożywać przeznaczoną dla nich żywność. Producenci posiłków dla niemowląt i małych dzieci są bowiem zobowiązani do przestrzegania restrykcyjnych norm bezpieczeństwa opracowanych specjalnie dla tej wrażliwej grupy konsumentów.
 • Pola Lis
  2
  Jedna z córek Tomasza Lisa stawia pierwsze kroki w modelingu, a druga postanowiła pójść w ślady sławnych rodziców. Pola Lis studiuje dziennikarstwo w USA, a jej pierwszy artykuł został niedawno opublikowany na jednym ze znanych portali internetowych. Tekst dotyczył… Realu Madryt! Oto urocza córka Tomasz Lisa!
 • Jacek Kurski
  13
  1
  Polska od lat przoduje w rankingu krajów UE o najniższej ściągalności alimentów. Statystyczny polski dłużnik alimentacyjny ma do spłacenia ponad 32 tys. zł zaległości. Rekordzistą jest mieszkaniec województwa podkarpackiego, który ma do oddania aż 537 tys. zł... Wśród „alimenciarzy” są także m.in. Jacek Kurski, Krzysztof Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk.
 • Marta Nastula
  4
  Paweł Nastula ma na swoim koncie ogrom sukcesów. Zdobył złoto na olimpiadzie w Atlancie, został dwukrotnie mistrzem świata, trzykrotnie mistrzem Europy i aż trzynastokrotnie mistrzem Polski. Legenda polskiego judo może pochwalić się jeszcze jednym wybitnym osiągnięciem… piękną córką. Oto Marta Nastula!
 • Rodzina
  1 kwietnia rusza program „Rodzina 500 plus”. Rodzice i opiekunowie otrzymają miesięcznie 500 zł na każde drugie i kolejne dziecko lub na pierwsze w przypadku udokumentowania niskich dochodów. Wnioski o przyznanie środków z rządowego programu można już składać w siedzibie urzędu gminy. Istnieje także możliwość wypełnienia wniosku w systemie bankowości elektronicznej. Ci, którzy mają konto m.in. w serwisie Pekao24, mogą wystąpić o środki za jego pośrednictwem.
 • Zbigniew Urbański
  1
  Zdaniem prezentera zima to trudny czas dla rodziców. Na porządku dziennym są bowiem kłótnie ze współmałżonkiem, babcią, a nawet z dziećmi o to, jak powinno się je ubrać. Według Zbigniewa Urbańskiego, znawcy nowoczesnych gadżetów, rozwiązaniem może być sensor mierzący temperaturę pod ubraniem dziecka. Informuje on rodziców czy maluch się przegrzewa lub marznie.
 • Maciej Orłoś
  7
  Na galę Telekamery 2016 przybył Antoni Orłoś. Syn znanego dziennikarza odebrał w imieniu ojca statuetkę w kategorii „Prezenter Informacji”. Zobacz zdjęcia!
 • Karolina Wajda
  3
  Jest mieszanką genów wielkich osobistości – Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy, jednak nie można powiedzieć, że poszła w ślady rodziców. 48-letnia Karolina Wajda zagrała co prawda w kilku filmach, jest też reżyserem i choreografem, jednak jej największym zamiłowaniem zawsze była… hodowla zwierząt. Ostatnio coraz częściej pojawia się na salonach. Zobacz zdjęcia!
 • Olga Łazuka
  Adorowanie pięknych kobiet było jedną z jego największych pasji, a na ślubnym kobiercu stawał aż pięciokrotnie… W wieku 77 lat Bohdan Łazuka postanowił się jednak ostatecznie ustatkować i skupić na rodzinie, a wszystko to u boku najważniejszej kobiety w jego życiu… córki Olgi.
 • Odra we Wrocławiu

  Radny PiS pisze do prezydenta Wrocławia. "Turyści niemieccy mają dużą satysfakcję..."

 • Mamed Chalidow i Aziz Karaoglu

  Skandal na gali KSW. Przed walką Chalidowa i Karaoglu puszczono hymn Al-Kaidy. WIDEO

 • Waiel Awwas, syryjski dziennikarz

  Ja, Syryjczyk, mówię wam: to terroryści

Zobacz więcej