• Andrzej Chyra
  Rok 2015 był niezwykle owocny zarówno dla polskich jak i  zagranicznych artystów. W ostatnich miesiącach, po raz pierwszy lub po raz kolejny, szczęśliwymi ojcami zostali: Justin Timberlake, Andrzej Chyra czy Ryszard Kalisz. Zobacz, kto jeszcze doczekał się swojego potomka!
 • Niemowlę
  Biały szum jest najlepszą metodą na radzenie sobie z bezsennością i niepokojem niemowląt. Działa on niezwykle kojąco, bo przypomina noworodkom dźwięk, który słyszały w brzuchu mamy. Pomaga im się wyciszyć, utulić i zasnąć. Kiedy maluch jest niespokojny, rodzice często korzystają więc z pomocy choćby suszarki, która wytwarza właśnie taki dość jednostajny i usypiający dźwięk. Coraz większą popularnością cieszą się także tzw. szumisie, czyli szumiące misie.
 • Kacper Garnczarek
  2
  1
  13-letni zabrzanin Kacper Garnczarek od czwartego roku życia trenuje gimnastykę sportową. "Moim celem jest start w igrzyskach olimpijskich w Tokio w 2020 roku. Do tego się przygotowuję" - zaznaczył.
 • Chłopiec przy laptopie
  Dzieci bardzo boją się tzw. hejtu w internecie, czyli nieuzasadnionej krytyki obliczonej na wyśmianie czy upokorzenie, dlatego często rezygnują z aktywności w sieci - mówi PAP Martyna Różycka z zespołu Dyżurnet.pl. Podkreśla, że dzieci nie potrafią sobie radzić z takimi atakami.
 • Dziecko przed laptopem
  Mimo że polskie uczelnie co roku kształcą 30 tys. informatyków, zapotrzebowanie biznesu na specjalistów w tej dziedzinie rośnie dużo szybciej. Dlatego przedstawiciele firm, rządu i uczelni chcą, by już wśród najmłodszych promować umiejętności cyfrowe i zachęcać ich w ten sposób do wyboru tej ścieżki zawodowej. Temu ma służyć także właśnie rozpoczęty Europejski Tydzień Kodowania, który jest inicjatywą Komisji Europejskiej.
 • Niemowlę
  Pierwsze 1000 dni życia to czas, w którym organizm dziecka jest szczególnie wrażliwy na działanie szkodliwych czynników, dlatego wymaga specjalnej diety. Zdaniem ekspertów najczęstszym błędem popełnianym przez rodziców jest ocenianie produktów pod kątem smaku, zapachu czy wyglądu. Kryteria te nie są wystarczające, aby ocenić, czy pożywienie dla najmłodszych spełnia rygorystyczne normy.
 • Mężczyzna
  Andrologia to nauka, która zajmuje się budową i funkcją męskich narządów płciowych, schorzeniami tych narządów i ich leczeniem, a także oceną zdolności do rozmnażania i jej zaburzeniami. Obejmuje ona dwa przedziały wiekowe, tj. 20-45 lat, a także po 50. roku życia.
 • Eve Hewson
  3
  Bono od ponad trzydziestu lat związany jest z Alison Stewart - kobietą, która urodziła mu czwórkę dzieci. Jednym z nich jest 24-letnia Eve Hewson. Córka legendy rocka zadebiutowała właśnie odważną sesją dla magazynu „GQ”. Zobacz zdjęcia!
 • Chłopiec przy komputerze
  1
  31
  Gry komputerowe mają pozytywny wpływ na inteligencję i zdolności dzieci – podkreślają eksperci od edukacji. Rozwijają spostrzegawczość, uczą myślenia przestrzennego i strategicznego, a także wpływają na rozwój mózgu, sprawiając, że mały gracz potrafi wykonywać kilka zadań równocześnie. Z badań wynika, że 72 proc. dzieci w wieku od 3 do 16 lat regularnie gra w gry komputerowe.
 • Dziecko je posiłek
  W wyborze szkoły językowej nie chodzi o to, aby zdecydować się na najdroższą bądź najbardziej rozreklamowaną placówkę, tylko taką, która zagwarantuje skuteczne nauczanie. Przede wszystkim trzeba upewnić się, czy ma ona odpowiedni certyfikat, sprawdzić kwalifikacje nauczycieli, dowiedzieć się, jak długi będzie kurs, ile minut trwa godzina lekcyjna i jak liczna będzie grupa. Duże znaczenie ma również sposób rekrutacji.
 • Małgorzata Tomaszewska-Słomina
  12
  Małgorzata Tomaszewska-Słomina, córka piłkarza Jana Tomaszewskiego i mistrzyni Polski w tenisie stołowym, Katarzyny Calińskiej-Tomaszewskiej, nie poszła w ślady rodziców… Piękna pogodynka realizuje się na antenie Polsatu. Niebawem zobaczymy ją w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”.
 • Wojciech Mann, Marcin Mann
  11
  Mają bardzo znanych ojców, realizują swoje marzenia, a niektórzy z nich stawiają pierwsze kroki w show biznesie... mimo to niewiele o nich wiemy. Na straży prywatności synów stoją czujni ojcowie... Zobacz galerię!
 • Adam Małysz

  Małysz nie przebierał w słowach. Ostro odpowiedział na groźby Ziobry

 • Stetoskop i kardiogram

  Deklaracja lekarza z Pomorza: Nie obsługujemy pacjentów PiS

 • Magdalena Ogórek

  Dotacja z ministerstwa, #ogorkizm... W sieci wrze za sprawą książki Magdaleny Ogórek

Zobacz więcej