Minister Gliński zostanie ojcem. Lew-Starowicz: To świadczy o jego witalności, sprawności seksualnej

| Aktualizacja:

63-letni wicepremier i minister kultury już niedługo zostanie ojcem. Jak donosi "Super Express", jego 42-letnia małżonka Renata Koźlicka-Glińska jest w piątym miesiącu ciąży. 

wróć do artykułu
  • ~ten ,któremu odebrano "500 plus "
    (2017-05-14 21:36)
    Czyżby gliński skoczył na "500 plus "
  • ~prokuratorek
    (2017-05-12 15:52)
    sprawdzic podobienstwo do listonosza
  • ~Dziadek do orzechów
    (2017-05-07 21:36)
    Panie Starowicz,seksualny bajarzu Sabało,to świadczy o witalności jako tako fizycznej,a o całkowitej już ułomności umysłowej tego z Bożej łaski premiera.
  • ~CzyAbyNieZGwałtu?
    (2017-05-05 06:07)
    Od seksualnej bardziej przydałaby się kretynowi sprawność umysłowa.
  • ~BratanicaMarta
    (2017-05-05 06:04)
    Guru z Żoliborza, yaro zawsze dziewica, wydał zgodę na taki rodzaj grzesznej witalności?
  • ~Prezes
    (2017-05-05 04:40)
    Bezwstydnik jeden !
  • ~karuzela
    (2017-05-05 01:03)
    Są tacy co to i po dziewięćdziesiątce zostali ojcami.
  • ~kkkk
    (2017-05-05 00:29)
    slowem mamy ministra sprawnego seksualnie , a Kultura lezy i kwiczy
  • ~mtf
    (2017-05-04 23:19)
    No cóż , pewnie nie dożyje matury swojego potomka ... Piss i wszystko jasne , każdy mądry inaczej ...
  • ~matula
    (2017-05-04 22:17)
    Kościany dziadek brrr...
  • ~Anna
    (2017-05-04 21:36)
    obrzydliwe, żeby taki obleśny staruch zapładniał młodszą o 20 lat kobietę dając życie nieszczęsnemu dziecku, które zamiast ojca będzie miało dziadka. To jest obrzydliwe!!!
  • ~wPiSdu
    (2017-05-04 20:56)
    bezzębny karzeł impotent zezwolił technicznemu zakisić ogóra ?
  • ~2 gosc
    (2017-05-04 20:54)
    A tak krytykujecie Macrona,ten dziala odwrotnie
  • ~Zaintrygowany
    (2017-05-04 20:20)
    Prof. Lew-Starowicz ma rację o tyle, o ile nie był to strzał z boku.
  • ~MarcelS
    (2017-05-04 20:10)
    Glinaki niech się zastanowi co będzie gdy osieroci swoje dziecko gdy będzie miało 10 lat! Egoista pfesor ! Człowiek nauki ?
  • ~mj
    (2017-05-04 19:19)
    dziadek ojcem coś niesamowitego../???????
  • ~Benek
    (2017-05-04 19:16)
    To ten stary ruprych Starowicz jeszcze zyje ?
  • ~Ojciec
    (2017-05-04 18:55)
    Panie Starowicz, matka to jest sie na pewno ale ojcem to juz nie.
  • ~ galazka
    (2017-05-04 18:48)
    A co na to pan Krzysztof , szef wszystkich szefów, też może coś w końcu puknie albo bzyknie
  • ~Bączysław Misiowski