Minister Gliński zostanie ojcem. Lew-Starowicz: To świadczy o jego witalności, sprawności seksualnej

| Aktualizacja:

63-letni wicepremier i minister kultury już niedługo zostanie ojcem. Jak donosi "Super Express", jego 42-letnia małżonka Renata Koźlicka-Glińska jest w piątym miesiącu ciąży. 

wróć do artykułu
  • ~Frózia
    (2017-05-04 12:29)
    żeby dostać 5 stówek musi zrobić albo dać zrobić jeszcze jedno...
  • ~Moniek z *******
    (2017-05-04 12:52)
    Czyli powinien sie zajść tym co potrafi ? Być moze kulturą ale stosunkowania się bo tym czasem mu nie idzie i bywa smiszny.
  • ~telewic
    (2017-05-04 13:13)
    Może są także inne nie wymienione jeszcze możliwości, prawda Panie Profesorze?
  • ~autor
    (2017-05-04 13:17)
    To na pewno on? Koleżanka Komorowskiej potwierdziła?
  • ~nick
    (2017-05-04 13:18)
    Heheheh już go sobie wyobrażam w łóżku ...
  • ~aweg
    (2017-05-04 13:23)
    Na 100% strzał z boku!!
  • ~Hey I
    (2017-05-04 13:41)
    Lewstarowicz, ktory w popularno-naukowej seri wydawniczej dzielil seks na miejski i wiejski.
  • ~babcia
    (2017-05-04 13:48)
    Bardzo mnie interesuje, ze ten pan jest "seksualnie sprawny". Co za wspaniala wiadomosc! A czy ktos moze sie wypowiedziec na ile jest intelektualnie sprawny? bo mi sie wydaje, ze tam cos nie dziala.
  • ~qqq
    (2017-05-04 14:24)
    Przepraszam ale panowie lat 63 zostają na ogól ojcami bez trudu. W tym wieku nie jest to nadzwyczajne osiągnięcie. Ojcostwo w starszym wieku rodzi dla dziecka zagrożenie autyzmem. Zatem mądre nie jest, bo pan się dowartościowuje, ale naraża dziecko. Przykład: prezydent USA i jego 10 latek.
  • ~czy jakoś tak...
    (2017-05-04 14:45)
    Pan Bóg dopuści to i z kija wypuści.
  • ~Rotua
    (2017-05-04 14:52)
    98-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada: - Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna. Doktor myśli chwilę i mówi: - Niech pan pozwoli, że opowiem panu pewną historię: Pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł raz z domu w takim pośpiechu, że zamiast strzelby wziął ze sobą parasol. Kiedy znalazł się w lesie, z krzaków wyszedł ogromny niedźwiedź. Myśliwy wyciągnął parasol, wycelował w niedźwiedzia i wypalił. I wie pan co stało się potem? - Nie - odpowiada staruszek. - Niedźwiedź padł martwy jak kłoda. - Niemożliwe! - wykrzyknął staruszek. - Ktoś inny musiał strzelić z boku! - I do tego punktu właśnie zmierzałem...
  • ~artu
    (2017-05-04 14:56)
    Ma bliskiego kolegę Antaka Maciarkę . Ten krzyknął stój bo strzelam i dzieciaczek gotowy.
  • ~tygrys
    (2017-05-04 15:16)
    Strzelał ktoś inny.
  • ~Rozbawiony
    (2017-05-04 15:19)
    Dziecko zamiast przygotowywać się do matury będzie mu zmieniać pieluchy
  • ~Bingo
    (2017-05-04 15:20)
    Zeby tylko nie bylo tak jak z pierwszym dzieckiem marty kaczynskiej: najpierw zdjecie rodziny prezydenta lecha kaczynskiego z zieciem i wnuczka a pozniej zmiana ojcostwa na Dubienieckiego. Na pewno gratulujemy mamie dziecka.
  • ~z autopsji :
    (2017-05-04 15:33)
    Być może o sprawności i witalności seksualnej, to świadczy, tylko czy to jest takie szczęście dla dzieci mieć rodziców w wieku swoich dziadków? Wiem, co piszę, ponieważ sama byłam dzieckiem takich rodziców i za szybko zostałam sierotą.
  • ~Kasia
    (2017-05-04 16:39)
    Dla narodu najwazniejsza jest, oczywiscie, sprawnosc seksualna politykow! To jasne! A moze ma ktos jakies watpliwosci?
  • ~Manuela
    (2017-05-04 16:41)
    Dla mnie, frygidy, najwazniejsza jest sprawnosc umyslowa politykow! No ale ja jestem frygida!
  • ~żenada
    (2017-05-04 18:31)
    dziecko po 60. to skrajna patologia - bezmyślność i brak wyobraźni - produkowanie sierot
  • ~patmon