Minister Gliński zostanie ojcem. Lew-Starowicz: To świadczy o jego witalności, sprawności seksualnej

| Aktualizacja:

63-letni wicepremier i minister kultury już niedługo zostanie ojcem. Jak donosi "Super Express", jego 42-letnia małżonka Renata Koźlicka-Glińska jest w piątym miesiącu ciąży. 

wróć do artykułu
  • ~babcia
    (2017-05-04 13:48)
    Bardzo mnie interesuje, ze ten pan jest "seksualnie sprawny". Co za wspaniala wiadomosc! A czy ktos moze sie wypowiedziec na ile jest intelektualnie sprawny? bo mi sie wydaje, ze tam cos nie dziala.
  • ~Frózia
    (2017-05-04 12:29)
    żeby dostać 5 stówek musi zrobić albo dać zrobić jeszcze jedno...
  • ~z autopsji :
    (2017-05-04 15:33)
    Być może o sprawności i witalności seksualnej, to świadczy, tylko czy to jest takie szczęście dla dzieci mieć rodziców w wieku swoich dziadków? Wiem, co piszę, ponieważ sama byłam dzieckiem takich rodziców i za szybko zostałam sierotą.
  • ~czy jakoś tak...
    (2017-05-04 14:45)
    Pan Bóg dopuści to i z kija wypuści.
  • ~telewic
    (2017-05-04 13:13)
    Może są także inne nie wymienione jeszcze możliwości, prawda Panie Profesorze?
  • ~Zaintrygowany
    (2017-05-04 20:20)
    Prof. Lew-Starowicz ma rację o tyle, o ile nie był to strzał z boku.
  • ~nick
    (2017-05-04 13:18)
    Heheheh już go sobie wyobrażam w łóżku ...
  • ~Manuela
    (2017-05-04 16:41)
    Dla mnie, frygidy, najwazniejsza jest sprawnosc umyslowa politykow! No ale ja jestem frygida!
  • ~wPiSdu
    (2017-05-04 20:56)
    bezzębny karzeł impotent zezwolił technicznemu zakisić ogóra ?
  • ~MarcelS
    (2017-05-04 20:10)
    Glinaki niech się zastanowi co będzie gdy osieroci swoje dziecko gdy będzie miało 10 lat! Egoista pfesor ! Człowiek nauki ?
  • ~Anna
    (2017-05-04 21:36)
    obrzydliwe, żeby taki obleśny staruch zapładniał młodszą o 20 lat kobietę dając życie nieszczęsnemu dziecku, które zamiast ojca będzie miało dziadka. To jest obrzydliwe!!!
  • ~CzyAbyNieZGwałtu?
    (2017-05-05 06:07)
    Od seksualnej bardziej przydałaby się kretynowi sprawność umysłowa.
  • ~Hey I
    (2017-05-04 13:41)
    Lewstarowicz, ktory w popularno-naukowej seri wydawniczej dzielil seks na miejski i wiejski.
  • ~kkkk
    (2017-05-05 00:29)
    slowem mamy ministra sprawnego seksualnie , a Kultura lezy i kwiczy
  • ~Dziadek do orzechów
    (2017-05-07 21:36)
    Panie Starowicz,seksualny bajarzu Sabało,to świadczy o witalności jako tako fizycznej,a o całkowitej już ułomności umysłowej tego z Bożej łaski premiera.
  • ~mtf
    (2017-05-04 23:19)
    No cóż , pewnie nie dożyje matury swojego potomka ... Piss i wszystko jasne , każdy mądry inaczej ...
  • ~mj
    (2017-05-04 19:19)
    dziadek ojcem coś niesamowitego../???????
  • ~Bączysław Misiowski
    (2017-05-04 18:46)
    Przychodzi Salcia do Jankiela i mówi: - Jankiel będziemy mieli dziecko. - Salcie, jak to!? Ja mam 65 lat, ty masz 25 lat, od dwóch lat ja cię kocham miłość platoniczna, a ty przychodzisz do mnie i mówisz, że będziemy mieli dziecko!? - Jankiel, Pan Bóg nas pobłogosławił, będziemy mieli syna i damy mu na imię Samuel. Jankiel jakoś nie bardzo w to uwierzył, goni do rabina i mówi: -Rebe, co się dzieje! Ja mam 65 lat, Salcie 25 lat, od dwóch lat ja ją kocham miłość platoniczna, a ona przychodzi mi do mnie i mówi, że będziemy mieli dziecko! - Jankiel, ty się uspokój - mówi rabe - ja miałem kiedyś przyjaciela, on pojechał na safari do Afryki, ale zapomniał strzelby, zamiast strzelby wziął parasol. W pewnym momencie zza krzaków wybiega lew, mój przyjaciel otwiera parasol, w tym momencie pada strzał, lew nie żyje. - To nie możliwe - mówi Jankiel - ktoś musiał strzelić z boku.. - No właśnie - odpowiada rabin
  • ~matula