• Tatiana Nawka
  1
  Rzecznik Kremla, Dmitrij Pieskow, poślubił mistrzynię olimpijską z Turynu w jeździe figurowej na lodzie, Tatianę Nawkę. Rosyjskie media okrzyknęły uroczystość „ślubem roku”. Zobacz zdjęcia!
 • Sebastian Kulczyk, Katarzyna Jordan
  48
  Po śmierci najbogatszego Polaka, wszystkie oczy zwrócone są w kierunku jego następcy, Sebastiana Kulczyka. Teraz to on przejmie stery, a w pełnieniu nowej roli będzie go wspierała żona, Katarzyna Jordan. Zobacz zdjęcia!
 • Ludzie sukcesu...
  6
  Podobno miarą sukcesu nie jest pozycja społeczna, ale ilość przeciwności jakie trzeba było pokonać by ją osiągnąć. Aby nie poddać się w pół drogi do celu, milionerzy starają się świadomie kształtować swoją codzienność... Zobacz galerię!
 • Jolanta Fraszyńska
  5
  O tym romansie media plotkarskie donosiły już w ubiegłym roku. Jedna z gazet twierdziła, że Jolanta Fraszyńska zakochała się w prowadzącym warsztaty rozwoju duchowego, w których uczestniczyła… Oto nowy partner aktorki!
 • Michał Wójcik z partnerką
  5
  Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru, pojawił się na ślubie Andrzeja Sołtysika z nową partnerką. Artyście towarzyszyła Ewa Tecel. Zakochani nie kryli się ze swoimi uczuciami. Zobacz zdjęcia!
 • Magdalena Waligórska
  12
  34-letnią Magdalenę Waligórską łączono z różnymi mężczyznami, jednak nigdy nie potwierdzała medialnych plotek... Aż do teraz. Poznali się 8 miesięcy temu na deskach Teatru Nowego. Od tamtej pory są nierozłączni, chętnie pozują fotoreporterom i nie ukrywają, że zamieszkali razem. Nowym ukochanym Wioletki z "Rancza” został Mateusz Lisiecki, młodszy od niej o 7 lat.
 • Igor Herbut
  1
  W sieci pojawił się nowy klip zespołu LemON. W teledysku do utworu "Lwia część" możemy zobaczyć niepublikowane dotąd materiały wideo z dzieciństwa m.in. wokalisty zespołu Igora Herbuta. Co ciekawe, Herbut jest także reżyserem wideoklipu. Zobacz zdjęcia!
 • Jolanta Fajkowska, Krzysztof Karpiński, Maria Niklińska
  21
  Prezenterka Jolanta Fajkowska często pojawia się na salonach u boku życiowego partnera. Parę widuje się na imprezach muzycznych oraz podczas premier teatralnych. Sprawdziliśmy, czym zajmuje się mąż Fajkowskiej.
 • Jay-Z
  0
  Zmiana nazwiska przez pana młodego to bardzo rzadkie wydarzenie, nawet wśród celebrytów. Jak dowodzi przykład Lenona, taka decyzja jest dowodem wielkiego szacunku i oddania swojej partnerce. Zobacz galerię!
 • Monika Brodka, Jan Wieczorkowski
  1
  Czyją partnerką była Markowska... Z kim flirtował Kozyra, a kogo uwiódł Wieczorkowski? W świecie show biznesu wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. O parach, które jeszcze kilka lat temu nie schodziły z pierwszych stron gazet, dziś nikt nie pamięta. Zobacz galerię!
 • Zbigniew Cybulski
  3
  W szarej rzeczywistości PRL-u, jedną z nielicznych uprzywilejowanych grup społecznych byli artyści. Mogli liczyć na wyższe zarobki w Polsce i wysokie gaże za granicą... Oto sławni mężczyźni, którym się powodziło...
 • Rafał Ziemkiewicz
  26
  Rafał Ziemkiewicz, uznany polski publicysta i pisarz, swoją karierę rozpoczynał na przełomie lat 80. i 90. Jak się okazuje, od tamtego czasu niewiele się zmienił... Do internetu przedostało się nagranie sprzed ok. 20 lat, w którym dziennikarz opowiada o elitach.