• Marta Kaczyńska, Paweł Zyner
  26
  4
  Po rozstaniu z Marcinem Dubienieckim, Marta Kaczyńska znalazła ukojenie u boku Pawła Zynera. Debiut na salonach zaliczyli podczas gali wręczenia nagród tygodnika „Wprost”. Kim jest nowy partner Kaczyńskiej?
 • Janusz Palikot i Maria Nowińska
  2
  Niewiele brakowało, aby rosyjski oligarcha Dmitrij Rybołowlew został bohaterem najdroższego rozwodu w historii i oddał byłej żonie połowę swojego majątku, czyli 4,5 miliarda dolarów… Po 6-letniej batalii kwota ta zmniejszyła się do zaledwie 600 mln. Drogie rozstania zdarzają się także na polskim podwórku. Zobacz, kto słono zapłacił za rozwód!
 • Karolina Solowow
  38
  W ubiegłym roku rozstał się ze swoją żoną, po 24 latach małżeństwa... Teraz miejsce u jego boku zajęła piękna i o 19 lat młodsza od niego brunetka. Zwycięzca Rajdu Dakar z 2015 roku pokazał się publicznie z Karoliną Sołowow na Balu Dziennikarzy. Zobacz zdjęcia!
 • Tomasz Zimoch
  Łączy ich wspólna pasja, dzieli wykształcenie... W tym zawodzie świetnie odnajdują się zarówno absolwenci szkoły filmowej, jak i wydziału prawa... Zobacz, jakie studia ukończyli polscy dziennikarze sportowi.
 • Aleksandra Sobczyk
  12
  Karol Bielecki, najlepszy strzelec meczu z Francją, cieszy się wsparciem uroczej żony. Życiową partnerką reprezentanta Polski w piłce ręcznej jest Aleksandra Sobczyk, II Wicemiss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej z 2006 roku. Zobacz zdjęcia!
 • Marek Kondrat
  Oto gwiazdorzy show biznesu, którzy w mijającym roku powiedzieli sakramentalne "TAK". Dla jednych było to nowe doświadczenie, inni podobnych emocji zdążyli już posmakować niejednokrotnie… Najstarszy z panów młodych skończył przecież 65 lat!
 • David Beckham
  9
  Łysienie, cellulit, czy ogromny brzuch... Ci panowie ukrywają swoje kompleksy ze wszystkich sił, a niektórym z nich z powodzeniem udaje się to od kilkunastu lat... Zobacz galerię!
 • Tadeusz Pluciński
  5
  Wizerunek łobuza i złego, zbuntowanego chłopca przyciągał do nich tabuny kobiet. Na opinię kobieciarza trzeba sobie zapracować, a im „praca” przychodziła łatwo… Oto subiektywny ranking największych playboyów PRL-u!
 • Książę Harry
  4
  Na okładce amerykańskiego tabloidu „OK!” pojawiła się para, o której głośno było już 4 lata temu. Mowa o księciu Harrym i Pippie Middleton. Romans miał się rozpocząć jeszcze przed ślubem Kate i Williama, a na nowo rozgorzał 3 miesiące temu…
 • David Schwimmer i Carla Alapont
  7
  1
  Te "aktorki" odbierane są przez wielu mężczyzn jako kochanki idealne, wyuzdane i kipiące seksapilem obiekty pożądania... Nic dziwnego, że urokowi gwiazd filmów dla dorosłych ulegają nawet takie sławy jak Tommy Lee Jones. Zobacz galerię gwiazdorów, którzy spotykali się z aktorkami porno!
 • Jarosław Kaczyński
  130
  Polski Sejm niejednokrotnie był świadkiem błyskawicznych awansów edukacyjnych, w tym takich od wykształcenia podstawowego do wyższego... Okazuje się, że pracę parlamentarzysty można z dobrym skutkiem połączyć ze zdobywaniem tytułów naukowych. Zobacz galerię!
 • Richard Gere
  4
  Gdy on, za sprawą roli w „Pretty Woman”, stawał się obiektem westchnień wielu kobiet, ona miała 7 lat. Miłość nie zagląda jednak w metrykę… 66-letni Richard Gere na premierze swojego najnowszego filmu "Time Out of Mind" pojawił się w towarzystwie o 34 lata młodszej partnerki, Alejandry Silvy.