• Mikołaj Krawczyk z partnerką
  3
  Plotki o rozstaniu Mikołaja Krawczyka i Agnieszki Włodarczyk potwierdziły się. Aktor „Pierwszej miłości” po raz pierwszy pojawił się na salonach ze swoją nową wybranką… Została nią aktorka Sylwia Juszczak. Zakochani przybyli na premierę książki „Kalicińscy od kuchni”, która odbyła się na warszawskim Wilanowie. Zobacz zdjęcia!
 • Edyta Pazura; Cezary Pazura
  Cezary Pazura uważa się za człowieka sukcesu. Twierdzi, że jest żywym dowodem na to, że nawet pochodząc z małej miejscowości, można zrobić dużą karierę. Niezbędne są jednak determinacja i silna osobowość. Jego charakter ukształtowały trzy wartości: rodzina, szkoła i kościół.
 • Robert Gawliński
  5
  Brak matury wcale nie musi przekreślać szans na sukces - udowodniło to wiele sław. Choć w ich CV nie znajdziemy informacji o egzaminie dojrzałości, to nie przeszkodziło im to w zrobieniu kariery. Zobacz, które gwiazdy wcześnie opuściły szkolne ławy!
 • Cezary Żak
  Mam poczucie, że odniosłem sukces – przyznaje Cezary Żak. Za swoje największe osiągnięcia aktor uważa wieloletnie małżeństwo oraz niesłabnącą popularność wśród polskich widzów. W najbliższym czasie gwiazdor „Miodowych lat” zamierza ponownie zająć się reżyserią spektaklu teatralnego.
 • Elżbieta Gajos, Janusz Gajos
  6
  1
  Na salonach goszczą sporadycznie, cenią swoją prywatność i z reguły pozostają w cieniu sławnych mężów, ale kiedy już pojawią się u ich boku, wzbudzają spore zainteresowanie mediów. Oto rzadko widywanie żony polskich gwiazdorów!
 • Robert Kudelski
  7
  Aktor uważa, że Polska powinna przyjąć uchodźców z Bliskiego Wschodu. Rozumie ich potrzebę ucieczki z kraju ogarniętego wojną, a także pragnienie życia na lepszym poziomie materialnym. Podkreśla, że Polacy również poszukiwali szczęścia i wolności poza granicami swojego kraju. Jego zdaniem politycy powinni opracować dobry plan pomocy, a nie zamykać kraj przed uchodźcami.
 • Andrzej Supron
  Zdaniem trenera coraz trudniej jest nakłonić nastolatków do uprawiania sportu. Większość z nich zamiast aktywności fizycznej woli spędzać czas przy grach komputerowych. Andrzej Supron uważa, że w zniechęcaniu młodzieży do sportu dużą rolę odgrywają rodzice zbyt często zwalniający dzieci z zajęć WF oraz nauczyciele, którzy nie wkładają serca w swoją pracę.
 • Jacek Kurski
  1
  Choć mogłoby się wydawać, że polityką zajmują się od zawsze, to zanim objęli rządowe stanowiska zarabiali na czymś zupełnie innym… Sprawdź gdzie pracowali polscy politycy!
 • Anna Czartoryska i Michał Niemczycki
  12
  Nie przestały realizować się zawodowo, mimo że mają zapewnione życie w luksusie. Zachwycają urodą, noszą stroje najlepszych projektantów, często bywają na czerwonych dywanach, a przy okazji są doskonałą wizytówką… swoich mężów. Oto znane żony biznesmenów!
 • Bill Gates
  Światowy kryzys dotknął także miliarderów… W porównaniu do zeszłego roku ich liczba zmniejszyła się z 1826 do 1810. Magazyn „Forbes” opublikował kolejny ranking najbogatszych ludzi świata . Oto kto znalazł się w pierwszej dziesiątce!
 • Kazimierz Przerwa-Tetmajer
  2
  1
  Na swoim koncie miał liczne romanse i romansiki. Nigdy nie stanął na ślubnym kobiercu, mimo że swoim wybrankom oświadczał się nie raz. Umiłowanie kobiecego piękna było jego największą słabością i choć z licznych romansów czerpał twórczą inspirację, to zapłacił za nie wysoką cenę… Oto nieznane oblicze Kazimierza Przerwy-Tetmajera.
 • Andrzej Grabowski
  1
  Talent, ambicje, ciężka praca, szczęście… Czynników, które warunkują sukces jest wiele. Te gwiazdy wyjątkowo długo czekały, żeby znaleźć się w blasku fleszy. Teraz udowadniają, że na sukces nigdy nie jest za późno.
 • Mateusz Morawiecki

  Kto byłby najlepszym następcą Jarosława Kaczyńskiego? Polacy zdecydowali [SONDAŻ]

 • Prawo jazdy

  Nie mam ze sobą prawa jazdy, więc mi go nie zabiorą? Sprawdzamy "sposób" na karę za zbyt szybką jazdę

 • Dokumenty z teczki agenta TW "Bolek", jakie upublicznił Lech Wałęsa

  Wałęsa publikuje dokumenty i prosi innych agentów "Bolków" o pomoc. "Nic nie grozi, ja będę obrońcą"

Zobacz więcej