• Katarzyna Frank-Niemczycka, Zbigniew Niemczycki
  2
  Dobra współpraca małżonków to recepta na zbudowanie ogromnego majątku… Do takiego wniosku można by dojść przypatrując się najbogatszym małżeństwom w Polsce. Oto lista zamożnych par!
 • Robert Lewandowski
  2
  Lewandowski, Hołowczyc, Kusznierewicz… Polscy sportowcy odnoszą sukcesy… biznesowe. Okazuje się, że najwięksi sportsmeni od lat prowadzą firmy o zasięgu międzynarodowym i wychodzi im to całkiem nieźle... Oto biznesy polskich sportowców!
 • Robert Stockinger, Patrycja Drozd
  1
  Robert Stockinger, syn aktora Tomasza Stockingera, poślubił dziennikarkę TVN-u, Patrycję Drozd. Planowana od wielu miesięcy ceremonia odbyła się w Sopocie. Zobacz zdjęcia!
 • Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski
  69
  Różnica wieku między Moniką Olejnik a Tomaszem Ziółkowskim to aż 15 lat. Mimo to (a może dzięki temu) wytrzymali ze sobą dłużej, niż niejedna para ze świata show biznesu. Kim jest partner najbardziej kontrowersyjnej polskiej dziennikarki politycznej?
 • Tatiana Nawka
  2
  Rzecznik Kremla, Dmitrij Pieskow, poślubił mistrzynię olimpijską z Turynu w jeździe figurowej na lodzie, Tatianę Nawkę. Rosyjskie media okrzyknęły uroczystość „ślubem roku”. Zobacz zdjęcia!
 • Sebastian Kulczyk, Katarzyna Jordan
  48
  Po śmierci najbogatszego Polaka, wszystkie oczy zwrócone są w kierunku jego następcy, Sebastiana Kulczyka. Teraz to on przejmie stery, a w pełnieniu nowej roli będzie go wspierała żona, Katarzyna Jordan. Zobacz zdjęcia!
 • Ludzie sukcesu...
  6
  Podobno miarą sukcesu nie jest pozycja społeczna, ale ilość przeciwności jakie trzeba było pokonać by ją osiągnąć. Aby nie poddać się w pół drogi do celu, milionerzy starają się świadomie kształtować swoją codzienność... Zobacz galerię!
 • Jolanta Fraszyńska
  5
  O tym romansie media plotkarskie donosiły już w ubiegłym roku. Jedna z gazet twierdziła, że Jolanta Fraszyńska zakochała się w prowadzącym warsztaty rozwoju duchowego, w których uczestniczyła… Oto nowy partner aktorki!
 • Michał Wójcik z partnerką
  7
  Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru, pojawił się na ślubie Andrzeja Sołtysika z nową partnerką. Artyście towarzyszyła Ewa Tecel. Zakochani nie kryli się ze swoimi uczuciami. Zobacz zdjęcia!
 • Magdalena Waligórska
  12
  34-letnią Magdalenę Waligórską łączono z różnymi mężczyznami, jednak nigdy nie potwierdzała medialnych plotek... Aż do teraz. Poznali się 8 miesięcy temu na deskach Teatru Nowego. Od tamtej pory są nierozłączni, chętnie pozują fotoreporterom i nie ukrywają, że zamieszkali razem. Nowym ukochanym Wioletki z "Rancza” został Mateusz Lisiecki, młodszy od niej o 7 lat.
 • Igor Herbut
  1
  W sieci pojawił się nowy klip zespołu LemON. W teledysku do utworu "Lwia część" możemy zobaczyć niepublikowane dotąd materiały wideo z dzieciństwa m.in. wokalisty zespołu Igora Herbuta. Co ciekawe, Herbut jest także reżyserem wideoklipu. Zobacz zdjęcia!
 • Jolanta Fajkowska, Krzysztof Karpiński, Maria Niklińska
  21
  Prezenterka Jolanta Fajkowska często pojawia się na salonach u boku życiowego partnera. Parę widuje się na imprezach muzycznych oraz podczas premier teatralnych. Sprawdziliśmy, czym zajmuje się mąż Fajkowskiej.