• Edward Szydło
  95
  222
  Edward Szydło jest człowiekiem wielu pasji. Jedną z nich jest myślistwo, jednak mąż szefowej rządu oddaje się również pszczelarstwu i z uwagą śledzi sukcesy sportowców. Artykuł na temat jego działalności poświęcił również tygodnik "Polityka".
 • Dariusz Michalczewski
  A kto bogatemu zabroni? Były bokser Dariusz Michalczewski w rozmowie "Dzień Dobry TVN" zdradził, na co wydaje najwięcej pieniędzy.
 • Mężczyzna z wizytą u lekarza
  3
  12
  Badanie nasienia to wciąż temat tabu wśród panów. Mężczyźni zgłaszają się do lekarza dopiero, gdy pojawia się problem – przyznaje dr Andrzej Hajdusianek, ginekolog-położnik z Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA.
 • Rotmistrz Jerzy Sosnowski
  7
  7
  Gdy zjawiał się w ekskluzywnym hotelu Kempinski, a potem wchodził sprężystym krokiem do swojej ulubionej sali - Ovale Saal, wszyscy zwracali oczy w jego stronę. Zawsze zamawiał Kruga, najdroższego i najlepszego szampana na świecie. Ułan, rotmistrz Jerzy von Nałęcz-Sosnowski, był sensacją towarzyską Berlina lat 20. i 30. Niesamowicie bogaty, świetny tancerz, niezrównany kochanek i... polski szpieg.
 • Zlot Hells Angels w Polsce
  5
  1
  W USA wymiar sprawiedliwości uznaje motocyklowy gang Hells Angels za organizację przestępczą, w związku z tym ich spotkania odbywają się w Europie. Tym razem na miejsce zlotu wybrali Polskę. Początkowo mieli zawitać na Tor Wyścigów Konnych na Służewcu, ale nie dostali na to zgody. Dlatego motocykliści w dniach 3-5 czerwca spotykają się w Ryni nad Zalewem Zegrzyńskim, gdzie odbędzie się światowy zlot Hells Angels pod nazwą World Run 2016. W zabezpieczenie imprezy zaangażowanych jest blisko 5 tysięcy policjantów ze stołecznego garnizonu. 
 • Wayne Rooney i Coleen McLoughlin
  5
  Wydać dziesiątki czy nawet powyżej stu milionów dolarów na jedną imprezkę... Panowie, którzy zdecydowali się na taki gest stanowią ekskluzywną grupę. Portal huffingtonpost.com przygotował listę najrozrzutniejszych panów młodych. Zobacz zdjęcia!
 • Jedni w doktora, inni w księdza...
  13
  1
  Dziennikarz, publicysta, autor książek, telewizyjna osobowość, która ciętą ripostą potrafi wykastrować nawet tak trudnych rozmówców jak Wojciech Cejrowski. Co warto wiedzieć o Szymonie Hołowni?
 • Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
  Pierwszymi recenzentkami nowych perfum sygnowanych przez Radosława Majdana były kobiety. Zdaniem byłego piłkarza męskie zapachy muszą się podobać przede wszystkim kobietom, to one najczęściej kupują je bowiem dla swoich partnerów. Majdan uważa również, że mężczyźni dbają o siebie przede wszystkim dla kobiet.
 • SB-ecja?
  147
  1
  Podróżnik, dziennikarz, katolik, przeciwnik małżeństw homoseksualnych, autor poczytnych książek... To o Wojciechu Cejrowskim wie każdy. W jego życiu znaleźliśmy jednak takie epizody, o których słyszało niewielu. Zobacz galerię!
 • Marcin Kydryński
  8
  Podczas jednej z wypraw do Afryki Marcin Kydryński był bliski śmierci. Od tego czasu nie wyjeżdża samotnie – zawsze ma u boku kogoś, kto pomoże mu w krytycznej sytuacji. Nadal uważa jednak, że fotografią należy się zajmować wyłącznie w pojedynkę. Dziennikarz twierdzi, że Afryka fascynowała go od najmłodszych lat i nie wyobraża sobie, że mógłby więcej tam nie pojechać.
 • Andrzej Supron
  Zdaniem mistrza coraz trudniej jest nakłonić nastolatków do uprawiania sportu. Większość z nich zamiast aktywności fizycznej woli spędzać czas przy grach komputerowych. Andrzej Supron uważa, że w zniechęcaniu młodzieży do sportu dużą rolę odgrywają rodzice zbyt często zwalniający dzieci z zajęć WF oraz nauczyciele, którzy nie wkładają serca w swoją pracę.
 • Mikołaj Krawczyk z partnerką
  3
  Plotki o rozstaniu Mikołaja Krawczyka i Agnieszki Włodarczyk potwierdziły się. Aktor „Pierwszej miłości” po raz pierwszy pojawił się na salonach ze swoją nową wybranką… Została nią aktorka Sylwia Juszczak. Zakochani przybyli na premierę książki „Kalicińscy od kuchni”, która odbyła się na warszawskim Wilanowie. Zobacz zdjęcia!
 • Zuzia Macheta

  Cała Polska zbierała pieniądze na ich leczenie. Jak dziś wygląda ich życie?

 • Huragan

  Huragan Ophelia zabił dwie osoby. Jego skutki odczuje także Polska

 • Andrzej Kopiczyński

  Rok temu odszedł "Czterdziestolatek". Tak wygląda jego grób…

Zobacz więcej