• Elżbieta Gajos, Janusz Gajos
  6
  1
  Na salonach goszczą sporadycznie, cenią swoją prywatność i z reguły pozostają w cieniu sławnych mężów, ale kiedy już pojawią się u ich boku, wzbudzają spore zainteresowanie mediów. Oto rzadko widywanie żony polskich gwiazdorów!
 • Tomasz Kujawski
  43
  1
  Związek z dużo młodszym mężczyzną uratował ją od depresji, ale i przyniósł kolejne rozczarowania. Według kolorowych magazynów, Urszula postanowiła dać mężowi drugą szansę. Sprawdziliśmy kim jest Tomasz Kujawski.
 • Robert Kudelski
  7
  Aktor uważa, że Polska powinna przyjąć uchodźców z Bliskiego Wschodu. Rozumie ich potrzebę ucieczki z kraju ogarniętego wojną, a także pragnienie życia na lepszym poziomie materialnym. Podkreśla, że Polacy również poszukiwali szczęścia i wolności poza granicami swojego kraju. Jego zdaniem politycy powinni opracować dobry plan pomocy, a nie zamykać kraj przed uchodźcami.
 • Jacek Kurski
  1
  Choć mogłoby się wydawać, że polityką zajmują się od zawsze, to zanim objęli rządowe stanowiska zarabiali na czymś zupełnie innym… Sprawdź gdzie pracowali polscy politycy!
 • Anna Czartoryska i Michał Niemczycki
  12
  Nie przestały realizować się zawodowo, mimo że mają zapewnione życie w luksusie. Zachwycają urodą, noszą stroje najlepszych projektantów, często bywają na czerwonych dywanach, a przy okazji są doskonałą wizytówką… swoich mężów. Oto znane żony biznesmenów!
 • Bill Gates
  Światowy kryzys dotknął także miliarderów… W porównaniu do zeszłego roku ich liczba zmniejszyła się z 1826 do 1810. Magazyn „Forbes” opublikował kolejny ranking najbogatszych ludzi świata . Oto kto znalazł się w pierwszej dziesiątce!
 • Kazimierz Przerwa-Tetmajer
  2
  4
  Na swoim koncie miał liczne romanse i romansiki. Nigdy nie stanął na ślubnym kobiercu, mimo że swoim wybrankom oświadczał się nie raz. Umiłowanie kobiecego piękna było jego największą słabością i choć z licznych romansów czerpał twórczą inspirację, to zapłacił za nie wysoką cenę… Oto nieznane oblicze Kazimierza Przerwy-Tetmajera.
 • Andrzej Grabowski
  1
  Talent, ambicje, ciężka praca, szczęście… Czynników, które warunkują sukces jest wiele. Te gwiazdy wyjątkowo długo czekały, żeby znaleźć się w blasku fleszy. Teraz udowadniają, że na sukces nigdy nie jest za późno.
 • Marta Kaczyńska, Paweł Zyner
  36
  47
  Po rozstaniu z Marcinem Dubienieckim, Marta Kaczyńska znalazła ukojenie u boku Pawła Zynera. Debiut na salonach zaliczyli podczas gali wręczenia nagród tygodnika „Wprost”. Kim jest nowy partner Kaczyńskiej?
 • Janusz Palikot i Maria Nowińska
  2
  Niewiele brakowało, aby rosyjski oligarcha Dmitrij Rybołowlew został bohaterem najdroższego rozwodu w historii i oddał byłej żonie połowę swojego majątku, czyli 4,5 miliarda dolarów… Po 6-letniej batalii kwota ta zmniejszyła się do zaledwie 600 mln. Drogie rozstania zdarzają się także na polskim podwórku. Zobacz, kto słono zapłacił za rozwód!
 • Tomasz Zimoch
  1
  Łączy ich wspólna pasja, dzieli wykształcenie... W tym zawodzie świetnie odnajdują się zarówno absolwenci szkoły filmowej, jak i wydziału prawa... Zobacz, jakie studia ukończyli polscy dziennikarze sportowi.
 • Marek Kondrat
  Oto gwiazdorzy show biznesu, którzy w mijającym roku powiedzieli sakramentalne "TAK". Dla jednych było to nowe doświadczenie, inni podobnych emocji zdążyli już posmakować niejednokrotnie… Najstarszy z panów młodych skończył przecież 65 lat!
 • Anna Streżyńska

  Rzecznik rządu po spotkaniu premier z ministrami: Nie ma absolutnie miejsca na wolne elektrony

 • sejm Warszawa

  Zmiana lidera. PO po raz pierwszy w tej kadencji wyprzedza PiS. NAJNOWSZY SONDAŻ

 • Plakat z parą prezydencką

  Proces Arabskiego. Świadek o wizycie prezydenta Kaczyńskiego w Katyniu: Była państwowa

Zobacz więcej