Jegostrona.plPo męsku

Czwartek, 31 lipca 2014

Imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira

Pogoda: Polska Dziś

temp. 22°C

Miliarder pokazuje swój luksusowy samolot. Będziesz w szoku!

2011-08-19 16:49 | Aktualizacja: 10:45
Luksusowy samolot Donalda Trumpa

Luksusowy samolot Donalda Trumpa / YouTube)

Kryzys? Ten człowiek nie zna słowa kryzys. Jeden z najbogatszych ludzi świata Donald Trump pochwalił się na YouTube wnętrzem swego luksusowego odrzutowca. Czego tam nie ma! Komputery, kino domowe, umywalka z 24-karatowego złota... zobaczcie sami!



Po luksusowej maszynie oprowadza asystentka Trumpa, Amanda Miller. Pokazuje salon, jadalnię, pokój dla VIP-ów, sypialnię dla gości, ale też łóżko i łazienkę swojego szefa. Według amerykańskiego magazynu "People", maszyną może podróżować 43 pasażerów.

W ociekającym przepychem samolocie złota jest nie tylko umywalka - także... klamry przy pasach bezpieczeństwa. Każdy fotel wyposażony jest we własny system audio-wideo. Pasażerowie mogą też skorzystać z większego, 57-calowego ekranu.

Sypialnia Donalda Trumpa obita jest złotym jedwabiem. Zobaczcie zresztą sami!





Źródło: people.com
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 31
  • ~mxzptlk2013-10-15 15:04

    Podoba mi się jej męski zegarek na ręce, mój dziadek taki nosił :D

  • ~EWA KOBY#2011-08-21 15:41

    CO TO ZA LUKSUS TO PRYMITYWNY STANDART

  • ~EWA KOBY2011-08-21 15:41

    CO TO ZA LUKSUS TO PRYMITYWNY STANDART

  • ~rudyyy2011-08-20 11:06

    @KaZet polecam poczytać o Afryce - najlepiej rozwijają się tam kraje, w których trzeba pracować, a nie te, które sępią o pomoc międzynarodową .. Pomoc dla Afryki to populizm, którym kupuje się ciemny lud.

  • ~KaZet2011-08-20 09:36

    Nasze polskie dzieci nie dożywione, a w Afryce umierają z głodu . . . No
    chyba,że na cele dobroczynne też nie sępi.

  • ~Wieloryb2011-08-20 08:57

    W szoku ??? Hm. mam lepszy. Podpisano Donald Tusk.

  • ~Faja2011-08-20 08:46

    Sympatyczny gadżecik.

  • ~Dyzio2011-08-20 07:05

    czy Tutkę nie można tak przerobić ?? dać do Samary to i pozłacaną bimbrownie zainstalują

  • ~Orion.2011-08-20 02:25

    Co tu się dzieje .. na tym forum grasuje zaraza nienawistej złośliwości .. znikam stąd .

  • ~Proszek2011-08-20 01:40

    Dzisiaj rano napisalem kulturalny comentarz do tego artykulu. Moj komentarz pojawil sie po kilku minutach ale po kilu godzinach zostal skasowany. Pozostaly w tej gazecie tylko obrazajace komentarze o prymitywnej wulgarnej tresci. Zapytuje sie funkcjonariuszy tej gazety dlaczego to robicie, dlaczego wybieracie rynsztokowe komentarze natomiast wyrzucacie uprzejme i kulturalne.