• Jolanta Fraszyńska
  5
  O tym romansie media plotkarskie donosiły już w ubiegłym roku. Jedna z gazet twierdziła, że Jolanta Fraszyńska zakochała się w prowadzącym warsztaty rozwoju duchowego, w których uczestniczyła… Oto nowy partner aktorki!
 • Michał Wójcik z partnerką
  4
  Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru, pojawił się na ślubie Andrzeja Sołtysika z nową partnerką. Artyście towarzyszyła Ewa Tecel. Zakochani nie kryli się ze swoimi uczuciami. Zobacz zdjęcia!
 • Magdalena Waligórska
  12
  34-letnią Magdalenę Waligórską łączono z różnymi mężczyznami, jednak nigdy nie potwierdzała medialnych plotek... Aż do teraz. Poznali się 8 miesięcy temu na deskach Teatru Nowego. Od tamtej pory są nierozłączni, chętnie pozują fotoreporterom i nie ukrywają, że zamieszkali razem. Nowym ukochanym Wioletki z "Rancza” został Mateusz Lisiecki, młodszy od niej o 7 lat.
 • Igor Herbut
  1
  W sieci pojawił się nowy klip zespołu LemON. W teledysku do utworu "Lwia część" możemy zobaczyć niepublikowane dotąd materiały wideo z dzieciństwa m.in. wokalisty zespołu Igora Herbuta. Co ciekawe, Herbut jest także reżyserem wideoklipu. Zobacz zdjęcia!
 • Jolanta Fajkowska, Krzysztof Karpiński, Maria Niklińska
  20
  Prezenterka Jolanta Fajkowska często pojawia się na salonach u boku życiowego partnera. Parę widuje się na imprezach muzycznych oraz podczas premier teatralnych. Sprawdziliśmy, czym zajmuje się mąż Fajkowskiej.
 • Jay-Z
  0
  Zmiana nazwiska przez pana młodego to bardzo rzadkie wydarzenie, nawet wśród celebrytów. Jak dowodzi przykład Lenona, taka decyzja jest dowodem wielkiego szacunku i oddania swojej partnerce. Zobacz galerię!
 • Monika Brodka, Jan Wieczorkowski
  1
  Czyją partnerką była Markowska... Z kim flirtował Kozyra, a kogo uwiódł Wieczorkowski? W świecie show biznesu wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. O parach, które jeszcze kilka lat temu nie schodziły z pierwszych stron gazet, dziś nikt nie pamięta. Zobacz galerię!
 • Zbigniew Cybulski
  3
  W szarej rzeczywistości PRL-u, jedną z nielicznych uprzywilejowanych grup społecznych byli artyści. Mogli liczyć na wyższe zarobki w Polsce i wysokie gaże za granicą... Oto sławni mężczyźni, którym się powodziło...
 • Rafał Ziemkiewicz
  26
  Rafał Ziemkiewicz, uznany polski publicysta i pisarz, swoją karierę rozpoczynał na przełomie lat 80. i 90. Jak się okazuje, od tamtego czasu niewiele się zmienił... Do internetu przedostało się nagranie sprzed ok. 20 lat, w którym dziennikarz opowiada o elitach.
 • Tadeusz Sznuk na Twitterze
  4
  Zdobywca "Złotego Mikrofonu", "Diamentowego Mikrofonu" oraz tytułu "Mistrza Mowy Polskiej" daje popis swojego talentu na... Twitterze. Tadeusz Sznuk, prowadzący teleturnieju "Jeden z dziesięciu", w dowcipny i błyskotliwy sposób wyśmiewa wpadki polityków... Zobacz koniecznie!
 •  Laura Michnowicz i Józef Wojciechowski
  98
  Dużo młodsze partnerki u boku polskich milionerów to nieczęsty widok... Wyjątkiem od reguły jest biznesmen Józef Wojciechowski, prywatnie partner o 37-lat młodszej Laury Michnowicz. Zobacz zdjęcia!
 • Maryla Rodowicz, Andrzej Dużyński
  27
  Kochliwa Maryla Rodowicz spotkała na swojej drodze wielu mężczyzn, jednak tylko przy nim zagrzała miejsce na dłużej... Tworzą zgraną parę od ponad 25 lat! Kim jest partner polskiej piosenkarki?