• Chloe Ayling
  20-letnia Brytyjka Chloe Ayling uwolniona z rąk polskiego porywacza zabiera głos i mówi o przerażających chwilach. 30-letni Polak miał zwabić modelkę na sesję zdjęciową, odurzyć, przez tydzień więzić i żądać 300 tys. euro okupu. Miał, bo włoscy śledczy coraz bardziej w to wątpią. Jak było naprawdę? Niedługo po uwolnieniu z rąk rzekomego porywacza modelka wzięła udział w sesji topless. Jej agentka wyznała, że miał to być sposób "na powrót do normalności".
 • Pascal Craymer
  Pascal Craymer, brytyjska modelka i celebrytka zaprosiła fotografów na plażowy pokaz. Gwiazdka postanowiła pochwalić się nową pasją i zaprezentować  umiejętności w dziedzinie jogi... Zobacz koniecznie!
 • Lucy Mecklenburgh
  Seksowne, krągłe ciało i ładna buzia wystarczyły, aby zyskać uznanie Brytyjczyków. 20-letnia modelka Lucy Mecklenburgh nie schodzi z ust wielbicieli płci pięknej, oraz czytelników męskich magazynów, którzy zdążyli już okrzyknąć ją jednym z najgorętszych ciał w bikini. Wydaje się, że zasłużenie...
 • Kolekcjonerka trofeów
  Od swojego pierwszego kontaktu seksualnego zbiera trofea upamiętniające jej partnerów. 22-letnia Brytyjka Kerri Dobson opowiedziała o swoich podbojach tabloidom i pochwaliła się kolekcją ponad 20 erotycznych pamiątek.
 • Emma Carr
  Pożarnictwo jest typowo męską dziedziną, jednak zdarza się, że w zastępie strażaków można znaleźć także kobiety. Jedną z nich jest Emma Carr, która za dnia gasiła pożary, a nocą rozpalała ogień w męskich sercach…