• Kobieta
  Nie tylko perfumy i biżuteria, a również lot widokowy samolotem czy balonem, skok na bungee lub jazda samochodem terenowym. Coraz bardziej oryginalne i zaskakujące prezenty pojawiają się na liście życzeń kobiet, jak wynika z sondy przeprowadzonej przez PrezentMarzeń.com.
 • STYLIZACJE na Dzień Kobiet 2015
  Każda kobieta w dniu swojego święta powinna czuć się atrakcyjnie i wyjątkowo. Sekretem kobiecych stylizacji jest podkreślanie atutów. Szpilki, jak mało który element, dodają kobiecie pewności siebie i poczucia wartości. Jeżeli jednak nie jesteś ich fanką, masz inne alternatywy. Buty sportowe z kobiecym nadrukiem czy w wyrazistych kolorach możesz skompletować z sukienką lub spódnicą. To bardzo modne i dziewczęce połączenie. Pamiętaj, że należy chwalić się swoimi atutami! Dopasowana sukienka, podkreślona talia i seksowne legginsy? Jak najbardziej! W końcu być kobietą to piękna rzecz. Pokaż to całemu światu!
 • Donald Tusk
  Największym wyzwaniem dla Polski jest walka z przemocą oraz równouprawnieniem w rodzinie - uważa Donald Tusk. Premier w Krakowie uczestniczył w otwarciu konferencji "Kobieta-Wiedza-Władza".
 • Czy kobiety zaszkodzą giełdzie?
  Powszechnie znane są takie giełdowe zjawiska, jak rajd Świętego Mikołaja czy Efekt Stycznia. Znacznie rzadziej mówi się o Syndromie Dnia Kobiet, czy pojawiającym się regularnie w pierwszej połowie marca początku wahań notowań giełdowych.
 • Kwiaty, słodycze, kosmetyki – te prezenty na ósmy marca powoli odchodzą do lamusa. Dziś panie pragną spędzić ten dzień w interesujący sposób. Liczy się nie tylko ciekawy pomysł, ale również oryginalne wykonanie. Podpowiadamy, jak przeżyć naprawdę wyjątkowy Dzień Kobiet, który pozwoli choć na chwilę zapomnieć o codzienności.
 • 3. Intymna sesja zdjęciowa
  Dobrze wiemy, że kobieta zmienną jest… I właśnie ta cecha często utrudnia znalezienie dla niej odpowiedniego podarunku. Prezent na Dzień Kobiet powinien być nie tylko oryginalny, ale też pozwalający wyrazić jej swoją osobowość i indywidualność. Dlatego szukamy niestandardowych pomysłów na prezent w serwisach takich jak KatalogMarzeń.pl. Przedstawiamy kilka ciekawych i nieoczywistych propozycji prezentowych, dedykowanych dla różnych typów kobiet.
 • Dawniej na poważnie - dziś nieco mniej serio. 8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Święto zostało ustanowione w 1910 roku przez socjalistki, jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie płci. W kalendarzu zastąpiło dzień błogosławionego Wincentego Kadłubka.
 • 9 zaskakujących faktów dotyczących kobiet
  "Kobiety są tak trudne do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły" - głosi jeden z aforyzmów. Ponieważ ich świat bywa zaskakujący, w dniu święta wszystkich pań prezentujemy interesujące ciekawostki na temat płci pięknej.
 • 2. Rihanna
  Z okazji Dnia Kobiet serwis muzyczny Spotify przygotował (obok rankingu najbardziej lubianych przez panie piosenek, którą również prezentujemy w dziennik.pl) listę najpopularniejszych wokalistek w Polsce. W zestawieniu ogólnoświatowym króluje Rihanna, preferencje Polaków są - jak się okazuje - nieco inne. Oto dziesięć wspaniałych pań, których głosu lubimy słuchać najbardziej...
 • Marek Kondrat w ostatnich latach porzucił karierę aktorską na rzecz winoznawstwa. Aktor stał się ekspertem w dziedzinie produkcji i smaków tych trunków i otworzył własny sklep z winami. Przy okazji Dnia Kobiet wyznał, co poleca na tę wyjątkową okazję.