• Mężczyzna trzyma się za krocze
  Takiej "operacji" lekarze z Kępna jeszcze nie przeprowadzali. Na szpitalny oddział trafił 50-letni mężczyzna z obrączką na przyrodzeniu.
 • Andrzej Sołtysik z żoną w podróży poślubnej
  Andrzej Sołtysik miesiąc temu ożenił się po raz drugi. Obecnie, wraz z świeżo upieczoną żoną, dziennikarz oczekuje przyjścia na świat potomstwa. Jak twierdzi, jest dla ciężarnej ukochanej bardzo tolerancyjny.
 • Policja
  Policjant z Żar zgubił na sali treningowej obrączkę. Kilkanaście dni później do mieszkań pracowników ośrodka wkroczyli uzbrojeni funkcjonariusze z nakazem prokuratorskim. Szukali zaginionej biżuterii.
 • Jeden z dziesięciu
  Tadeusz Sznuk w roli gospodarza "Jeden z dziesięciu" od lat budzi ogromną sympatię publiczności. Nic w tym dziwnego, bowiem w przeciwieństwie do większości telewizyjnych showmanów, którzy dla kontrowersji i sensacji są w stanie przekroczyć niemal każdą granicę, on wciąż pozostaje prezenterem z klasą, którego znakiem rozpoznawczym jest kultura osobista, wiedza i profesjonalizm na antenie. Najlepiej widać to w tym filmiku.
 • Pamiątki po zmarłym w katastrofie smioleńskiej Tomaszu Mercie zostały wrzucone do pieca w budynku MSZ
  Co się stało z rzeczami osobistymi Tomasza Merty, wiceministra kultury zmarłego w katastrofie pod Smoleńskiem? Początkowo sądzono, że mogły zostać skradzione. Okazuje się jednak, że najprawdopodobniej przez niedopatrzenie trafiły do pieca w budynku MSZ w Mysiadle.
 • Seal i Heidi Klum jeszcze razem...
  Heidi Klum i jej mąż Seal pozostają w separacji. Wszystko wskazuje na to, ze para już się nie zejdzie. Gwiazdor rozpoczął już życie w pojedynkę.
 • Natasza i Janusz
  Znany choreograf przyznał jakiś czas temu, że zgubił złoty symbol miłości w... toalecie. Od tej pory obrączki nie nosi także jego żona.
 • "Nie ma takiego wagonika, którego nie można odczepić”
  Podświadomie poszukują najlepszych genów i koncentrują się na zapewnieniu potomstwu życia w jak najlepszych warunkach. Naukowcy odkrywają bardzo interesujący trend społeczny, którego głównymi bohaterkami są kobiety, a podstawą jest podkradanie mężczyzn będących już w związkach małżeńskich. Jak podaje wp.pl seksualne kłusownictwo ma swoje korzenie w psychologii ewolucyjnej, co nieco usprawiedliwia często podświadome działanie kobiet.