• Paula Tumala
  W listopadowym magazynie "CKM" piękna Słowianka Donatana i prezenterka MTV pokazuje, co ma najlepszego. Zobaczcie, jak prezentuje się Paula Tumala. 
 • Paula Tumala
  Odkąd rozstał się z Anną Kociugą, media kolorowe magazyny przypisywały mu romanse z wieloma kobietami (m.in. z Dorotą Rabczewską). Wszystko wskazuje na to, że zawodnik Washington Wizards znalazł w końcu miłość… Na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie z… Paulą Tumalą. "Kolacja z seksowną dziewczyną! Wspaniale mieć ją przy boku. Jest po prostu gorąca" - skomentował.
 • Paula Tumala
  Nowa edycja kalendarza "CKM" jest absolutnie wyjątkowa. W tym roku wydawcy przygotowali go wspólnie z producentem napoju energetycznego. Pozują w nim trzy zjawiskowe polskie dziewczyny: Paula Tumala, Anita Sikorska i Katarzyna Pereg i to one znalazły się również na okładce magazynu. Dla wielu kultowy, wielki kalendarz ścienny na 2016 rok do kupienia tylko z nowym numerem miesięcznika "CKM"!
 • Paula Tumala
  Paula Tumala, fotomodelka znana z teledysku Donatana, nie boi się odważnych sesji zdjęciowych. Piękna Słowianka nie dość, że rozebrała się dla „CKM”, to w mediach społecznościowych regularnie publikuje swoje nagie fotografie… Zobacz koniecznie!
 • Monika Synytycz
  W mijającym roku magazyny dla panów cieszyły się szczególnym zainteresowaniem… Wszystko za sprawą kuszących polskich celebrytek, które wzięły udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Zobacz gwiazdy, które pojawiły się na zmysłowych okładkach.
 • Piękne "Słowianki": Ola Ciupa i Paula Tumala znów z Donatanem
  Wódka leje się strumieniami, a seksowne "Słowianki" Ola Ciupa i Paula Tumala myją traktor marki Ursus. To wszystko i więcej w nowym klipie do utworu, który Donatan i Cleo nagrali wspólnie z grupą Enej. Czy będzie hit na miarę "My, Słowianie"?
 • Paula Tumala
  Do seksownej Oli Ciupy dołączyła jej koleżanka, Paula Tumala! Kolejna Słowianka promowana przez Donatana zrzuciła ciuszki dla magazynu CKM. Efekty sesji zdjęciowej będziemy mogli podziwiać w najnowszym numerze.