• Agnieszka Szulim, Małgorzata Rozenek
  Małgorzata Rozenek bardzo dba o swój medialny wizerunek perfekcyjnej gwiazdy, dlatego do dziennikarzy przedstawiających ją w złym świetle, zwykła wykonywać osobiste telefony. Ostatnio taką rozmowę odbyła z Agnieszką Szulim.
 • Monty Python
  Zbyt poważni, by śmiać się z narodowych i religijnych symboli, za bardzo zakompleksieni, by śmiać się z samych siebie. Polski humor jest ściśnięty gorsetem. Z jednej strony sznury ciągną zwolennicy politycznej poprawności, z drugiej fanatycy od pielęgnowania martyrologii
 • Jerzy Urban
  Znienawidzony i wyszydzany rzecznik rządu PRL, dziś szef tygodnika "Nie" coraz chętniej sam przywdziewa maskę błazna. Jerzy Urban w swoim kanale na YouTube obśmiewa polską rzeczywistość, a w wywiadzie dla dziennik.pl przyznaje, że Polacy za grosz dystansu do siebie nie mają.
 • Problem z pornografią
  Począwszy od kiepskiego poczucia humoru, na kompleksie Ateny skończywszy... Użytkownicy portalu faktopedia.pl wytykają kobietom słabe strony, podpierając się naukowymi faktami. Zobacz pierwszą odsłonę galerii!
 • Stronią od skandali, nie lansują się na salonach, mają dystans do swojej roli w mediach i zazwyczaj duże poczucie humoru. Choć zwykło się sądzić, że tylko kontrowersyjne postaci są w stanie zrobić telewizyjną karierę, oni są przykładem tego, że bycie jednostką sympatyczną, wcale nie dyskwalifikuje w drodze ku sławie i popularności .
 • Niemowlęta mają doskonałe poczucie humoru
  Co z tego, że nie potrafią jeszcze mówić. To w niczym nie przeszkadza, a już na pewno nie w płataniu kolegom psikusów. Te pierwsze żarty malutkich dzieci pokazują również, że potrafią one na samym starcie swego życia nawiązywać przyjaźnie.