• Krystyna Janda, Michał Figurski, Abelard Giza
  Maciej Stuhr, za sprawą swoich żartów podczas gali Orłów, znalazł się na ustach całej Polski. Nie tylko jego poczucie humoru wzbudziło takie kontrowersje. Oto przykłady innych gwiazd, których dowcipy wywołały burzę.
 • Krzysztof Ziemiec, Maciej Stuhr
  Maciej Stuhr swoim wystąpieniem podczas gali Orły 2016 podzielił polską opinię społeczną. Dziennikarz Krzysztof Ziemiec zalicza się do tego grona osób, które żartami aktora były bardzo zniesmaczone.
 • Agnieszka Szulim, Małgorzata Rozenek
  Małgorzata Rozenek bardzo dba o swój medialny wizerunek perfekcyjnej gwiazdy, dlatego do dziennikarzy przedstawiających ją w złym świetle, zwykła wykonywać osobiste telefony. Ostatnio taką rozmowę odbyła z Agnieszką Szulim.
 • Monty Python
  Zbyt poważni, by śmiać się z narodowych i religijnych symboli, za bardzo zakompleksieni, by śmiać się z samych siebie. Polski humor jest ściśnięty gorsetem. Z jednej strony sznury ciągną zwolennicy politycznej poprawności, z drugiej fanatycy od pielęgnowania martyrologii
 • Jerzy Urban
  Znienawidzony i wyszydzany rzecznik rządu PRL, dziś szef tygodnika "Nie" coraz chętniej sam przywdziewa maskę błazna. Jerzy Urban w swoim kanale na YouTube obśmiewa polską rzeczywistość, a w wywiadzie dla dziennik.pl przyznaje, że Polacy za grosz dystansu do siebie nie mają.
 • Problem z pornografią
  Począwszy od kiepskiego poczucia humoru, na kompleksie Ateny skończywszy... Użytkownicy portalu faktopedia.pl wytykają kobietom słabe strony, podpierając się naukowymi faktami. Zobacz pierwszą odsłonę galerii!
 • Stronią od skandali, nie lansują się na salonach, mają dystans do swojej roli w mediach i zazwyczaj duże poczucie humoru. Choć zwykło się sądzić, że tylko kontrowersyjne postaci są w stanie zrobić telewizyjną karierę, oni są przykładem tego, że bycie jednostką sympatyczną, wcale nie dyskwalifikuje w drodze ku sławie i popularności .
 • Niemowlęta mają doskonałe poczucie humoru
  Co z tego, że nie potrafią jeszcze mówić. To w niczym nie przeszkadza, a już na pewno nie w płataniu kolegom psikusów. Te pierwsze żarty malutkich dzieci pokazują również, że potrafią one na samym starcie swego życia nawiązywać przyjaźnie.