• Seks
  Według najnowszego badania na temat satysfakcji Polaków z życia seksualnego przeprowadzonego na zlecenie marki Durex aż 51% z nas w Internecie szuka informacji o sposobach osiągania orgazmów. Co podpowiada sieć? Magiczny punkt G, instrukcja obsługi kobiecego ciała w kilku prostych krokach czy też pozycja idealna. Dotknij tu, powiedz to, a doprowadzisz każdą kobietę do rozkoszy. Jednak jak się okazuje, kobiecy orgazm to bardziej złożona kwestia...
 • Seksbomba
  Namierzyłaś swój punkt G? To nie jedyne miejsce na mapie ciała, które powinnaś znać. Odkryj swoje czułe punkty A oraz U! Zagadnienia związane z kluczowymi dla seksualnych doznań punktami tłumaczy Fun Factory.
 • 18 rodzajów kobiecego orgazmu, a każdy inny. Potrafisz wymienić?
  Statystyki wskazują, że 87 % Polek cieszy się udanym życiem seksualnym, co świadczy o doskonałych umiejętnościach seksualnych mężczyzn. Odrobina teorii nie zaszkodzi nawet najlepszemu praktykowi... Oto lista 18 rodzajów kobiecego orgazmu!
 • Seks
  Jak wynika z najnowszych ustaleń naukowców, nie ma czegoś takiego jak orgazm pochwowy, a nawet punkt G. Co więc odpowiada za satysfakcję seksualną kobiet?
 • Orgazm
  Polkom cierpiącym na brak orgazmu lub mało satysfakcjonujące życie seksualne coraz częściej pomaga ginekologia plastyczna. Modne staje się m.in. powiększanie punktu G.
 • Orgazm
  To nowe odkrycie ma pomóc kobietom, które nie osiągają pełnej satysfakcji podczas seksu. Uczeni zaobserwowali, że wiele zależy od rozmiaru... łechtaczki.
 • Jak pomóc mężczyźnie odnaleźć punkt G?
  Punkt G to nie mityczny twór, ale miejsce na intymnej mapie kobiecego ciała, o odnalezienie którego warto się postarać. Czasami jego poszukiwania mogą być długotrwałe i mozolne, ale mężczyzna nie musi być nich osamotniony. Oto, jak kobieta może pomóc partnerowi znaleźć drogę do jej rozkoszy.
 • Ewa Kasprzyk należy do tych kobiet, które pomimo upływu lat wciąż potrafią cieszyć się swoją seksualnością. Ostatnio aktorka na antenie jednego z programów wyznała, że chętnie powiększyłaby sobie punkt G.
 • Zlokalizować punktu G od ponad pół wieku próbuje wielu naukowców
  Od dziesięcioleci wielu mężczyzn stawia sobie za punkt honoru znaleźć to miejsce, a wiele kobiet marzy o jego znalezieniu. Tymczasem okazuje się, że punkt G najpewniej w ogóle nie istnieje.
 • W badaniach naukowych po raz pierwszy poruszono ten problem już w 1950 roku
  Dla niej to punkt G, dla ciebie... Martwy, sporny, a najczęściej słaby punkt i plama na twojej męskości. Nie potrafisz go odnaleźć i nie ty jeden masz z tym problem. Spędza on sen z powiek milionom mężczyzn. Niedawno świat obiegła wiadomość, że punkt G wcale nie istnieje… Może dlatego, że jego znalezienie jest tak skomplikowane, a wykluczenie jego istnienia byłoby najprostszym rozwiązaniem?