• Zagraniczna randka
  Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę? A może spotykasz się z kimś z zagranicy? Lepiej zapoznaj się z tymi zwyczajami Włochów, Francuzów, Hiszpanów i mieszkańców Ameryki Południowej.
 • Dlaczego mężczyźni boją się kobiet o wyglądzie modelki?
  Jednorazowa przygoda z pięknością? TAK! Poważny związek? Niekoniecznie! Panowie na forach internetowych piszą o swoich obawach związanych z byciem partnerem wyjątkowo urodziwych kobiet. Oto najczęstsze z nich.
 • Kobieta i mężczyzna
  Czy istnieją mężczyźni idealni? Kto się podoba kobietom? "Mężczyzna ideał… takie coś jednej kobiecie się kiedyś przyśniło i obudziwszy się wybuchnęła gorzkim i żałosnym szlochem. Opowiedziała sen przyjaciółkom. Też się popłakały." - napisała Joanna Chmielewska w swojej książce "Jak wytrzymać z mężczyzną". Czy są zatem specyficzne cechy, bez których mężczyźni mieliby szansę być postrzegani, jako bliscy ideału?
 • Randka
  Będąc na pierwszej randce, często trudno nam powściągnąć emocje. Można odczytać to z naszych gestów, postawy, a nawet tego jak oddychamy. Jak zatem z nieśmiałej osóbki krzyżującej ręce i unoszącej nienaturalnie ramiona, niczym zawodnik trzymający gardę, przeistoczyć się w mistrza randkowej ceremonii? Nie jest to takie trudne. Wystarczy obserwacja samego siebie i trochę ćwiczeń.
 • Para na pierwszej randce
  Bez względu na to, jak bogate jest nasze randkowe doświadczenie, większość z nas nie jest w stanie jasno określić co jest najważniejsze na pierwszym spotkaniu i co zadecyduje o dalszym być albo nie być nowej znajomości. Ta dezorientacja u wielu powoduje zwiększony stres przed pierwszym spotkaniem, może przyczynić się do braku pewności siebie, a czasem wywołać nienaturalne zachowania, dlatego przyjrzyjmy się temu, co dla większości z nas podczas pierwszej randki jest ważne.
 • Różne sylwetki kobiet
  Czy panie, którym marzy się wiosenna randka obowiązkowo muszą zmieścić się rozmiarze XS? Portal randkowy MyDwoje zapytał wolnych panów - singli: "Która kobieca figura podoba Ci się najbardziej?". Zobacz, jakie kobiety robią wrażenie na mężczyznach i czy są oni jednomyślni w tym względzie?
 • Seksowna kobieta przed laptopem
  Coraz więcej par poznaje się w portalach randkowych. Aby zwiększyć swoje szanse na poznanie miłości niektórzy single uciekają się do małych lub większych kłamstewek na temat wzrostu lub wieku, załączają do profilu cudze zdjęcia. Portal randkowy MyDwoje zapytał singli, czego robić nie wolno, gdy chce się poznać partnera na poważnie przez randki internetowe...
 • Genie Bouchard
  Kanadyjska tenisistka nie ma problemu z prezentowaniem swoich walorów w sieci. Ale jak się ma taką figurę, to nic dziwnego. Genie Bouchard nie tak dawno zasłynęła przegranym zakładem. Musiała iść na randkę z jednym ze swoich fanów. Można mu pozazdrościć...
 • Zakochana para
  W niektórych sytuacjach możemy czuć się niepewnie, inne mogą nas stresować. Kiedy powinniśmy całować kobietę w dłoń, a kiedy nie? Czego lepiej nie robić na pierwszej randce? Jak się zachować, by wypaść jak najlepiej? O dobrym wychowaniu i nie tylko mówi nam Wojciech S. Wocław, który od kilku lat popularyzuje zasady savoir-vivre'u.
 • Randka
  Miłość wchodzi mężczyźnie przez oczy, a kobiecie przez uszy - pisała już sto lat temu Ludwika Godlewska. Czy mężczyźni, powszechnie uważani za wzrokowców, także oczami zdradzają swoje zainteresowanie kobietą? Czy kobiety potrafią czytać sygnały męskiej sympatii, a panowie udzielają zakochanym kobietom miłosnych wskazówek? Portal randkowy MyDwoje cytuje blisko 600 odpowiedzi udzielonych w sondzie "Jak poznasz na spotkaniu, że się mu podobasz?/Dla panów: jak pokazujesz swoje zainteresowanie?". Zobacz, jak poszukujący partnera wypowiadają się w tym względzie.