• Mieszkanie
  Sama decyzja, aby w salonie zamontować podłogę drewnianą, to nie wszystko. Musimy jeszcze zdecydować, czy wolimy deski, parkiet czy mozaikę. Każdy rodzaj podłogi drewnianej ma nieco inne cechy, które mogą okazać się ważne podczas codziennego użytkowania.
 • mieszkanie
  W "Dzień Dobry TVN" Ewa Mierzejewska wyjaśniła, czym się sugerować podczas wyboru narożnika do salonu. Jakie kolory są modne? Na co zwrócić szczególną uwagę? Eksperta urządzania wnętrz powiedziała też, jakie tkaniny są najbardziej funkcjonalne.
 • Nowy bojowy pływający wóz piechoty Borsuk zaprezentowany podczas XXV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego
  Modernizacja techniczna polskiej armii będzie wymagać nakładów 550 mld zł w ciągu 14 lat – powiedział szef MON Antoni Macierewicz, otwierając targi zbrojeniowe w Kielcach. Wyraził solidarność z Koreą Południową, która ma w tym roku wystawę narodową.
 • Mieszkanie
  Wiosna to doskonała okazja, aby pokusić się o zmianę wystroju naszego salonu. Wcale nie musimy zatrudniać fachowców i wymieniać starych mebli na nowe. Wystarczy mała metamorfoza. Co dokładnie zrobić, aby wiosna na dobre zagościła w naszym salonie?
 • Piotr Zaremba i Piotr Semka
  Osiemnastego marca TVP Info nadało kolejny odcinek programu "Salon dziennikarski". Format klasyczny: zebrani w studiu komentatorzy rozmawiają o wydarzeniach tygodnia. Gospodarz – Michał Karnowski. Goście – Stanisław Janecki, Piotr Zaremba, Piotr Semka i ksiądz Henryk Zieliński.
 • Mieszkanie
  Książki stały się niedawno bardzo modnym elementem dekoracji wnętrz. W "Dzień Dobry TVN" dziennikarka Ewa Mierzejewska pokazała, jak można elegancko wkomponować książki w wystrój salonu.
 • Andrzej Skworz
  Obawy przed powyborczymi zmianami najlepiej widać w mediach publicznych: niektórym przyświeca nadzieja, że ich nowa władza nie wyrzuci, jeśli sami spróbują się wyczyścić. Żarciki na dzień dobry: "Masz już spakowaną torbę?" to podobno codzienność w oddziałach i centrali TVP - mówi Andrzej Skworz. Redaktor naczelny "Press" rozmawia z nami o tym, czy obiektywizm w mediach się opłaca, czy dziennikarze niepokorni kiedyś staną się mainstreamem i czy media będą potrafiły odbudować zaufanie.
 • DS - nowa marka Citroena
  Marka DS, wydzielona z Citroena i zarządzana przez koncern PSA, znana jest już klientom w Chinach. W najbliższym czasie pojawi się także w Europie. Nowa marka, podobnie jak dotychczasowa linia DS, będzie obejmowała modele klasy premium.
 • Nowo budowany apartament
  Deweloperzy stają na głowie, żeby przeciągnąć najbogatszych klientów. Teraz w Miami budują nowoczesny apartamentowiec, gdzie auta parkuje się na środku salonu. I to niezależnie od tego, na którym piętrze mieści się mieszkanie.
 • Golibroda
  Codziennie rano robią to miliony mężczyzn w Polsce. Wodząc swoją jednorazówką po skórze, nie domyślają się nawet, że golenie zarostu, wiązało się kiedyś z czymś więcej niż tylko spędzeniem przymusowych 5 minut przed lustrem. Wynalezienie maszynki do golenia i pianki pod ciśnieniem zamkniętej w aluminiowej puszcze, mocno strywializowało proces, który kiedyś był zarezerwowany tylko dla wybranych.