• Arnold Schwarzenegger
  Były gwiazdor filmów akcji i były gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger w zamieszczonym na Twitterze nagraniu wideo powiedział, że prezydent Donald Trump na konferencji prasowej z prezydentem Rosji "sprzedał wywiad, wymiar sprawiedliwości i swój kraj".
 • Arnold Schwarzenegger
  Arnold Schwarzenegger pojawił się w San Sebastian na międzynarodowym festiwalu filmowym. Znany aktor (rocznik 1947) rozdawał uśmiechy na lewo i prawo, ale trudno było nie zauważyć, że z jego twarzą dzieje się coś dziwnego. Wiadomo nie od dziś, że gwiazdy uwielbiają botoks, ale może lepiej zostawić wszystko naturze? Oceńcie sami i zobaczcie, jak prezentował się słynny Terminator podczas wizyty w Hiszpanii.
 • Arnold Schwarzenegger i Javier Mascherano
  Popularny aktor hollywoodzki Arnold Schwarzenegger odwiedził ośrodek treningowy Barcelony. Otrzymał koszulkę klubu ze swoim nazwiskiem, rozmawiał też z piłkarzami, m.in. z Neymarem, Sergio Busquetsem i Javierem Mascherano.
 • Arnold Schwarzenegger
  Mateusz Kieliszkowski, pierwszy Polak, który rok temu stanął na podium prestiżowych zawodów siłaczy Arnold Strongman Classic, został zaproszony do elitarnej rywalizacji przez głównego organizatora Schwarzeneggera. Ponadto w imprezie w Columbus wystąpi 10 Polaków.
 • James Cameron
  Według Jamesa Camerona kolejny film z cyklu "Terminator" powinien skoncentrować się na postaci T-800.
 • Arnold Schwarzenegger
  Były gubernator stanu Kalifornia Arnold Schwarzenegger wzbudził największe zainteresowanie w austriackim Kitzbuehel, gdzie w sobotę i niedzielę odbędą się zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim.
 • Colin Farrell
  Nowa wersja "Pamięci absolutnej" będzie lepsza od oryginału z 1990 roku. Tak przynajmniej twierdzi odtwórca jednej z głównych ról w remake'u, Bryan Cranston.
 • Jay Cutler - Mr Olympia 2010
  Mr. Olympia to najbardziej prestiżowe zawody kulturystyczne świata organizowane przez federację IFBB. Do gwiazd tego sportu, które już wpisały się w historię Mr. Olympia należą Arnold Schwarzenegger (7 statuetek Eugena Sandowa), Ronnie Colemana i Lee Haney'a (każdy po 8 tytułów) oraz Brytyjczyk Dorian Yates (6 tytułów). Ubiegłoroczny triumfator Jay Cutler w tym roku na 2 pozycji! Zobacz kto pokonał mistrza!
 • Arnold Schwarzenegger
  Dom w austriackiej miejscowości Thal, w którym przyszedł na świat Arnold Schwarzenegger, został przekształcony w muzeum i w sobotę otwarty dla zwiedzających.
 • Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver
  Była dziennikarka telewizyjna Maria Shriver wniosła w piątek pozew o rozwód ze swym mężem, byłym gubernatorem Kalifornii i gwiazdorem filmowym Arnoldem Schwarzeneggerem.