• Kim Kardashian
    Kim Kardashian zarobiła fortunę na sekstaśmie. Szacuje się, że dzięki nagraniu celebrytka wzbogaciła się o 100 mln dolarów.
  • Karim Benzema
    Sławny reprezentant Francji, grający na co dzień w Realu Madryt, Karim Benzema, został zatrzymany i jest przesłuchiwany przez policję w Wersalu. Dochodzenie dotyczy próby szantażu wobec innego znanego futbolisty, Mathieu Valubeny.
  • Złote Maliny 2015 dla najgorszych
    Tradycyjnie tuż przed oscarową galą, ogłoszono listę laureatów Złotych Malin. Statuetki zwane anty-Oscarami przyznawane są najgorszym obrazom oraz ich twórcom od 1980 roku, a odbierane bywają tylko przez gwiazdy, które mają spory dystans do siebie i swojej pracy... A więc bardzo rzadko.
  • Odzyskany honor:
    Ogłoszono nominacje do Złotych Malin. Najwięcej niechlubnych statuetek ma szansę otrzymać superprodukcja "Transformers: Wiek zagłady", którą nominowano w 7 kategoriach. Po sześć nominacji otrzymały filmy "Kirk Cameron's Saving Christmas" i "Legenda Herkulesa". O miano najgorszego aktora tradycyjnie "powalczą" Nicolas Cage i Adam Sandler. Wbrew wcześniejszym spekulacjom, nominacji nie otrzymał "Wywiad ze Słońcem Narodu". Złote Maliny, zwane anty-Oscarami, przyznawane są najgorszym obrazom i ich twórcom od 1980 roku w wieczór poprzedzający wręczenie nagród Akademii Filmowej. Oto pełna lista nominacji:
  • Najgorsze filmy roku 2014: "Wywiad ze słońcem narodu"
    Dzień przed galą Oscarów (21 lutego 2015 roku), poznamy "laureatów" Złotych Malin, czyli nagród dla najgorszych produkcji filmowych roku. Właśnie ogłoszono skróconą listę nominacji do najmniej pożądanych laurów w Hollywood.
  • Cameron Diaz na premierze "Annie" w Londynie
    W "Annie" – najnowszej ekranizacji musicalu Thomasa Meehana – Cameron Diaz zagrała jedną z głównych ról (wrednej matki zastępczej piątki sierot). Nic więc dziwnego, że gwiazda pojawiła się na uroczystych premierach filmu – najpierw w Nowym Jorku, wczoraj w Londynie. O ile jednak na amerykańskim pokazie nie prezentowała się najlepiej, w Wielkiej Brytanii wypadła już lepiej. Jak ona to robi?
  • Stopklatka z filmu z igraszkami burmistrza
    Policja wkroczyła do redakcji "Głosu Naszego Błonia" - podaje "Super Express". Chodzi prawdopodobnie o sprawę sekstaśmy z udziałem burmistrza Błonia Zenona Reszki, która jest w posiadaniu dziennikarzy.
  • Restauracja Sowa i Przyjaciele
    Jak dowiedział się portal natemat.pl kelnerzy z restauracji Sowa i Przyjaciele nagrywali nie tylko rozmowy, ale też rejestrowali na wideo intymne schadzki w zakamarkach lokalu.
  • Najpopularniejsze sekstaśmy gwiazd:
    Nagrania z igraszkami gwiazd od zawsze budziły duże zainteresowanie. Z okazji premiery komedii "Sekstaśma" portal Stopklatka.pl przygotował ranking takich prywatnych pornosów, które wywoływały spore skandale.
  • Kompromitująca "Sekstaśma" Cameron Diaz i Jasona Segela
    "Sekstaśma" uspokaja. Pokazuje bowiem, że nawet twarze tak urodziwych aktorów, jak Cameron Diaz i Jason Segel, wykrzywione w grymasie seksualnej rozkoszy są mało atrakcyjne, jeśli nie brzydkie. Reżyser Jake Kasdan przypomina tym samym, że w seksie wszyscy jesteśmy równi. A skoro tak, to i wszyscy mamy do niego prawo.