• BlackBerry Motion
  Jeżeli ktoś chce spróbować, jak radzi sobie „jeżynka” w Androidowym świecie, ale boi się fizycznych przycisków z BlackBerry KEYone, niech sięgnie po BlackBerry Motion.
 • Smartfon
  SMSy, wpisy na portalach społecznościowych i inne próby kontaktów ze znajomymi po dobrej imprezie mogą się następnego dnia źle dla nas skończyć. Dlatego w najnowszej wersji Androida firma Google postanowiła o nas zadbać. Można będzie zaznaczyć w ustawieniach aplikacje i kontakty, do których użycia będzie trzeba być całkowicie trzeźwym.Tak mogłoby być, ale ten system to był nasz prima aprilisowy żart.
 • P20 Pro
  Huawei P20 Pro to najnowszy flagowiec chińskiego koncernu. Jako pierwszy smartfon na świecie został uzbrojony w potrójną kamerę z tyłu telefonu. Dołóżcie do tego mocny procesor, 6GB pamięci RAM i ekran OLED i mamy przepis na sukces. Czy jednak Huawei udało się ten przepis zrealizować? Sprawdźmy. psav linki wyróżnione
 • Kobieta ze smartfonem
  Użytkownicy smartfonów z Androidem, którzy korzystają z płatności telefonem, mogli się ostatnio zdziwić. Android Pay został - jak zapowiadało Google - zastąpiony aplikacją Google Pay. Koncern zapowiada, że aktualizacja powiązana ze zmianą nazwy tylko wyjdzie użytkownikom na dobre.
 • Kobieta ze smartfonem
  Ciągłe wpatrywanie się w ekran smartfona ma zły wpływ nie tylko na zdrowie kręgosłupa, oczu czy jakość snu, ale również na Twoją urodę. Chcesz uniknąć szyi 50-latki? Dowiedz się, czym grozi efekt tech neck.
 • Zrzut ekranu, popularnie nazywany screenem, to opcja umożliwiająca zapisanie treści aktualnie wyświetlanych na ekranie urządzenia, w formie pliku graficznego. Dzięki screenowi łatwo uwiecznisz zabawny post na portalu społecznościowym albo nietypowy komunikat, świadczący o zakłóceniach pracy laptopa czy smartfonu. Jego wykonanie to naprawdę bułka z masłem.
 • smartfon
  Konto Google umożliwia kupowanie aplikacji, możliwość skopiowania książki adresowej z chmury. Bez niego smartfon traci wiele ze swych możliwości Jeśli jednak chcecie całkowicie usunąć je ze smartfona, to do wyboru jest kilka metod.
 • smartfon 3
  Trzy czwarte Polaków śpi ze smartfonem blisko łóżka, a co dziesiąty bierze go do łóżka.
 • Jerzy Trela
  Biblia Audio to największe zrealizowane dotychczas słuchowisko w Europie. Już z początkiem lutego audiobook z największymi gwiazdami polskiego kina w obsadzie będzie dostępny w specjalnej aplikacji.
 • Samsung Galaxy Note 8
  Do tej pory na rynku smartfonów mówiliśmy o ewolucji, nie rewolucji. Z roku na rok zmieniała się bowiem tylko liczba megapikseli w aparatach i szybkość procesora. Samsung chce jednak to zmienić. W raportach finansowych firmy pojawiło się bowiem zdanie, które zapowiada przełom na rynku.