• Seks
  Według najnowszego badania na temat satysfakcji Polaków z życia seksualnego przeprowadzonego na zlecenie marki Durex aż 51% z nas w Internecie szuka informacji o sposobach osiągania orgazmów. Co podpowiada sieć? Magiczny punkt G, instrukcja obsługi kobiecego ciała w kilku prostych krokach czy też pozycja idealna. Dotknij tu, powiedz to, a doprowadzisz każdą kobietę do rozkoszy. Jednak jak się okazuje, kobiecy orgazm to bardziej złożona kwestia...
 • 1. Odpręża i łagodzi ból
  Wokół orgazmu narosło wiele mitów. Jednym z nich jest ten umniejszający zalety szczytowania. Mówi się nawet, że nie jest ważne. Błąd. Poznaj sześć powodów, dla których warto przeżywać orgazm jak najczęściej.
 • Napięcie mięśniowe
  Szacuje się, że około 70 procent kobiet z jakichś powodów (np. by sprawić partnerowi przyjemność) udaje orgazm. Według seksuologów portalu Askmen.com, najlepszym sposobem by rozpoznać udawany orgazm, jest poznanie oznak prawdziwego szczytowania... Zobacz galerię!
 • Usta i dłonie
  O czym marzą i czego pragną współczesne kobiety? Magazyn Men's Health przeprowadził badania na setkach ankietowanych. Oto lista pięciu kobiecych życzeń, których spełnianie niesie ze sobą satysfakcję i przyjemność z seksu.
 • 20 seksualnych ciekawostek
  Sfera ludzkiej seksualności z równie wielką pasją eksplorowana jest przez naukowców, co przez zwykłych ludzi. Zaskakujące fakty z tej dziedziny docierają do nas każdego dnia. Poznaj 20 najciekawszych informacji ostatnich miesięcy. 
 • Joga podnosi popęd seksualny i poprawia odczuwanie satysfakcji z seksu
  Podkręć popęd seksualny, spotęguj libido i zapewnij sobie (oraz partnerce) nieziemsko intensywne szczytowanie. Wystarczy, że poświęcisz chwilę na prosty i przyjemny trening. Jaki?
 • Niektóre ćwiczenia sprzyjają osiąganiu orgazmu
  Jakoś tak nie po drodze ci do klubu fitness? A może zacznie, jeśli dowiesz się, że oprócz katorżniczego wysiłku fizycznego czekają tam na ciebie niezapomniane chwile. Uczeni wykazali, że podczas ćwiczeń można przeżyć boski orgazm.