• Arnold Schwarzenegger
  Arnold Schwarzenegger pojawił się w San Sebastian na międzynarodowym festiwalu filmowym. Znany aktor (rocznik 1947) rozdawał uśmiechy na lewo i prawo, ale trudno było nie zauważyć, że z jego twarzą dzieje się coś dziwnego. Wiadomo nie od dziś, że gwiazdy uwielbiają botoks, ale może lepiej zostawić wszystko naturze? Oceńcie sami i zobaczcie, jak prezentował się słynny Terminator podczas wizyty w Hiszpanii.
 • Azjatka z maseczką na twarzy
  W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się sposoby pielęgnacji urody stosowane przez Azjatki. Znane stały się marki, które pochodzą właśnie z tego kontynentu. Jak się jednak okazuje, nie trzeba wydawać fortuny na modne kosmetyki, aby zadbać o swoją cerę w zgodzie z azjatycką filozofią. Oto kilka trików urodowych zapożyczonych od mieszkanek Sri Lanki.
 • Ewa Minge
  Ewa Minge od dawna jest posądzana o zamiłowanie do operacji plastycznych twarzy. Projektantka z uporem zaprzecza tym plotkom i zapewnia, że żaden chirurg nie ingerował w jej rysy.
 • Operacja
  Oskalpowana w dramatycznym wypadku, uratowana przez sztukmistrzów z Gliwic. Słynny już nie tylko w Polsce, ale na całym świecie zespół profesora Maciejewskiego wykonał kolejny rewolucyjny przeszczep.
 • Kobieta biegnie
  Moda na bycie fit wciąż trwa. Kobiety spędzają godziny na siłowni, żeby chociaż trochę upodobnić się do największych gwiazd fitnessu. W pogoni za idealną sylwetką zapominamy jednak o swojej skórze. Zmarszczki, trądzik, wysypka – to tylko niektóre ze skutków ubocznych aktywności fizycznej.
 • Kobieta
  Dermatolog Olga Glińska w studiu "Dzień Dobry Wakacje" rozmawiała o tym, jak powinny dbać o cerę kobiety po menopauzie. Jak zmienia się wtedy skóra? - "Pierwsza rzecz, z jaką się zgłaszają pacjentki, to jest opadający owal twarzy. To jest chyba największy problem, który związany jest z tym, że gęstość skóry się zmniejsza. Zmniejsza się też produkcja włókiem kolagenowych" - podkreśliła specjalistka.
 • mężczyzna
  Zachowanie młodego i zdrowego wyglądu to wypadkowa kilku czynników – higienicznego trybu życia, regularnej pielęgnacji ciała, zbilansowanej diety i aktywności fizycznej – podkreśla dr Andrzej Ignaciuk. Jego zdaniem na miarę swoich możliwość trzeba robić wszystko, by przeciwdziałać niektórym procesom i opóźnić efekty starzenia. Zabiegi medycyny estetycznej to kolejny krok, który służy poprawieniu urody i usunięciu tych niedoskonałości, które pojawiają się niezależnie od nas wraz z upływem czasu.
 • Flaga Hiszpanii i Katalonii
  Hiszpański premier Mariano Rajoy został uderzony pięścią w twarz podczas przedwyborczej wizyty w rodzinnej Pontevedrze - mieście na północnym zachodzie kraju. Napastnikiem był 17-latek, który zbliżył się do premiera pod pozorem zrobienia sobie selfie.
 • Zabieg na twarz
  Nie ma nic wstydliwego w poddawaniu się zabiegom odmładzającym – twierdzi dr Krzysztof Gojdź. W swojej pierwszej książce pt. „Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej” przekonuje, że korzystanie z możliwości tej gałęzi medycyny powinno być tak samo naturalne jak treningi na siłowni.
 • Chanel Preston
  Wydawać by się mogło, że praca w filmach pornograficznych zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet o idealnym ciele i wyjątkowej urodzie. Prawda jest zupełnie inna... Okazuje się, że przeciętny użytkownik portali dla dorosłych prawdopodobnie nie rozpoznałby aktorki poza planem zdjęciowym. Zobacz galerię!